Нардеп Омельченко погрожує розкрити таємниці артеківських педофілів

За словами Омельченка, якби у цій справі не фігурували політики, слідство могло бути завершене максимум за півтора місяці.

Григорій Омельченко
УНІАН
Григорій Омельченко
Народний депутат Григорій Омельченко заявляє, що він володіє доказами у справі педофілів, у тому числі й свідченнями осіб, чого достатньо для утримання під вартою всіх фігурантів.

Омельченко запевняє, що в разі затягування розслідування піде на розголошення оперативних даних, які зберігаються слідством у таємниці.

"Це і свідчення осіб, і документальні докази, і слідчі дії, які зроблені слідчими, це і докази конфіденційного, оперативного характеру, і я піду на цей крок, розголосивши ці дані і показавши ці документи, які є під грифом "цілком таємно", - сказав депутат.

За словами Омельченка, якби у цій справі не фігурували політики, вже були б затримані всі підозрювані, і слідство могло бути завершене максимум за півтора місяці. Депутат стверджує, що справу гальмували працівники міліції, і було проведено службове розслідування щодо цього. "Я отримав відповідь, що 9 працівників міліції притягнуто до дисциплінарної відповідальності", - стверджує Омельченко.

"А зараз керівництво Генеральної прокуратури по суті ухиляється від ефективного планомірного завершення досудового слідства… Генеральний прокурор прекрасно розуміє, представники яких політичних сил зачеплені, і один із лідерів цієї політичної сили збирається стати президентом України, завершаться вибори, буде новий міністр внутрішніх справ, новий генеральний прокурор, будуть судити, нікуди не дінуться", - запевняє Омельченко.

Водночас захисник обвинуваченого у справі, батька дітей, Дмитра Полюховича Ідан Алієв заявив, що його підзахисний свою провину не визнає і не давав свідчення проти кого-небудь: "Дмитро Полюхович ніяким чином не оговорював себе, у своїх показах жодним чином не згадував у площині кримінального переслідування своїх знайомих, деякі з яких є високопосадовими особами в державі, і жодним чином він не обливав їх брудом".

Окрім того, народний депутат від БЮТ Руслан Богдан, прізвище якого називали як нібито причетного до цього злочину, відкидає всі звинувачення і вказує на відсутність доказів: "Я готовий проходити детектор брехні, експертизи, очні ставки, немає ніяких проблем", - заявив депутат.

Богдан наполягає на тому, що представники матері потерпілих дітей вимагали від нього гроші за те, щоб його ім’я не фігурувало у цій справі.

Нагадаємо, 13 жовтня народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив про факти розбещення неповнолітніх в "Артеку".

Керівництво "Артеку", у свою чергу, заявило, що факти розбещення дітей до центру не мають жодного відношення.

Пізніше стало відомо, що з цього питання народний депутат Григорій Омельченко направляв численні депутатські звернення до президента, Генпрокуратури і МВС. Омельченко також заявив, що в скандалі фігурують троє народних депутатів.

Пізніше пролунала інформація, що до розбещення двох неповнолітніх причетні нардепи від БЮТ Віктор Уколов, Сергій Терьохін і Руслан Богдан. Втім, офіційного підтвердження ця інформація не отримала.

У свою чергу 14 жовтня міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що міліція не має доказів причетності народних депутатів до розбещення дітей.

Він повідомив, що ще в квітні цього року у справі про розбещення двох неповнолітніх дітей висунуто звинувачення і було затримано прийомного батька цих дітей журналіста Дмитра Полюховича.

Читайте також:

У прокуратури вкрали документи справи про зґвалтування в "Артеку"

Гендиректор "Артеку" виписався з лікарні і пропонує розстріляти педофілів

Генпрокуратура визнала "Артек" безпечним для відпочинку дітей

Адвокат матері зґвалтованих дітей просить МВС надати йому охорону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: