Нардеп від НУ-НС поскаржився в ГПУ на зламаний ніс і травму голови

Депутат вимагає порушення кримінальної справи проти регіоналів, які травмували його 27 квітня в сесійній залі.

Народний депутат від групи "За Україну"! Володимир Карпук подав заяву в Генпрокуратуру і прокуратуру Києва відносно нанесення йому тілесних ушкоджень депутатами від Партії регіонів у Верховній раді 27 квітня.

Як повідомляє прес-служба "За Україну"!, Карпук приклав до заяви висновки медиків, які підтверджують нанесення йому травм. "У мене виявлена краніо-лицева травма, закрита черепномозкова травма, струс головного мозку і закритий перелом кісток носа із зміщенням", - відмітив він. Нардеп вимагає порушення кримінальної справи проти тих регіоналів, які нанесли йому ці травми.

Крім того, Карпук приклав висновки медиків до кримінальної справи, по якій сьогодні допитували його і інших депутатів. "Що стосується самого допиту, то все-таки відчувається одностороння спрямованість в розслідуванні, - сказав він, - Звинувачують депутатів з групи "За Україну"!, і при цьому ніяких звинувачень не висувають до депутатів з ПР. І я думаю, що ніхто з них на допитах не був".

Нагадаємо, в прокуратуру Києва для допиту у справі відносно подій у Верховній раді 27 квітня були викликані В'ячеслав Кириленко, а також нардепи Ксенія Ляпіна, Володимир В'язівський, Лілія Григорович, Володимир Карпук, Ярослав Кендзьор, Іван Стійко і інші.

27 квітня, під час ратифікації договору про продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Криму, у Верховній раді відбувалися безлади і сутички.

Читайте також:

Група Кириленка прибула на допит в прокуратуру майже у повному складі

Генпрокуратура завела справу ще на кількох урядовців Тимошенко

Депутатів групи Кириленка викликали в прокуратуру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: