Нардепа Різаненка позбавили прав за водіння у нетверезому стані

Різаненко попросив дружину подарувати йому велосипед.

Народного депутата ВРУ з фракції БПП Павла Різаненка позбавили прав за водіння автомобіля у нетверезому стані.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Закон – однаковий для всіх. Сьогодні (6 липня – прим.ред.) рішенням Деснянського суду згідно із Законом України був позбавлений права керування автомобілем терміном на один рік та зобов'язаний сплатити штраф в розмірі 10 200 грн за адміністративне порушення, а саме – кермування автомобілем з показником 0.27 проміле (при нормі 0.2, похибка складає 0.05 проміле)", - наголосив він.

До того ж Різаненко висловив радість з приводу того, що поліцейські та суди не розділяють порушників на "звичайних" громадян та "привілейованих осіб".

"Це для тих, хто вважає, що в країні нічого не змінилося. Невідворотність покарання в дії", - додав нардеп і попросив свою дружину подарувати йому на день народження (12 липня – прим.ред.) велосипед.

Нагадаємо, 28 травня поліція зупинила автомобіль, за кермом якого був Павло Різаненко, для перевірки та встановила, що результати алкотесту показали незначне перевищення норми.

"Як будь-який громадянин я готовий понести покарання за це правопорушення, серед іншого і через те, що сам голосував у 2015 році за посилення покарання за водіння в нетверезому стані. Тож, відповідатиму як належить", - запевнив тоді нардеп.

Залиште свій коментар