Нардепи хочуть зробити реєстр домашніх тварин українців: за це платитимуть власники

Нардепи хочуть зробити реєстр домашніх тварин українців: за це платитимуть власники

Pexels

Скільки коштуватиме реєстрація домашнього улюбленця поки невідомо.

Нардепи від фракції "Слуга народу" підготували законопроєкт про платну реєстрацію домашніх тварин. Про це повідомили в ефірі "Сніданок з 1+1".

Всім домашнім улюбленцям хочуть присвоїти спеціальний номер та вносити його до реєстру разом з ім'ям господаря та адресою. Головна причина через яку зареєстрували законопроєкт – не допустити, щоб тварини ставали безпритульними. А також, щоб мати можливість більш ефективно притягувати власників тварин до відповідальності у випадку жорстокого поводження з ними. 

Процедура буде платною, проте вартість поки ще не визначили. 

"Схожий досвід знайомий світу. Так, до прикладу, у Німеччині собаку необхідно зареєструвати після покупки. Ідентифікація тварини проводиться різними способами: за допомогою чипа, номерів на ошейнику. У Китаї кожна тварина повинна мати документ, у якому міститься інформація і про неї, і про його власника. А перед тим, як завести домашнього улюбленця, слід отримати спеціальний дозвіл та підписати документ, у якому господарі підтверджують, що беруть на себе зобов'язання.У Сполучених Штатах Америки у кожного власника повинен бути ветеринарний паспорт тварини. Господар також мусить придбати спеціальну ліцензію", - розповіли у студії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики пропонує важливу ініціативу: заселитися до готелю можна буде з тваринами, і відмовити вам не зможуть. 

Наступна публікація