Нардепи пожалілися на важке життя: сплять на протязі, їдять у фаст-фудах і не мають навіть прасок

Парламентарії скаржаться, що змушені харчуватися у фаст-фудах, возити прати речі за сотні кілометрів і гріти їжу за допомогою чайника.

Українські народні депутати жаліються, що номери в готелі "Київ", які надаються депутатам, що приїжджають на сесійний тиждень, нагадують страшний гуртожиток. У них немає де приготувати їжу, випрати одяг, а зі шпарин дме холодом.

Депутати кажуть, що харчуються у фаст-фудах, бо в ресторанах дорого, купляють напівфабрикати і гріють у чайнику, або ходять в гості, де можна поїсти.

Проживання в готелі оплачується за рахунок держбюджету. Так як готель знаходиться в оперативному підпорядкуванні у Ради, депутати і тут мають пільги - на вартість нічлігу. Але не всі депутати, які прописані в готелі, користуються своїми номерами. З 135 прописаних постійно живуть всього сорок людей, в основному з фракцій НУ-НС і КПУ.

А регіонали, за якими також закріплені номери, з'являються рідко - в них ночують помічники, охорона, або використовують приміщення під офіс.

Депутатські номери без шику, тільки найнеобхідніше при мінімумі простору. Але деякі примудряються і його використовувати повноцінно. Розповідають, минулого тижня комуністка Вікторія Дем'янчук прихистила у себе виборців, які приїхали до неї з регіонів. У результаті гості Дем'янчук розмістилися навіть на підлозі.

Сьогодні парламент, як і раніше - у боржниках перед готелем. Щоправда, сума заборгованості, в порівнянні з 10-мільйонними боргами півторарічної давності, зменшилася до 1-2 млн грн. Розрахунок здійснюється щомісяця, і кожен раз в Раді затримуються з переказом грошей.

Читайте також:

Невиїзна Тимошенко живе в розкішному палаці поруч із Ющенком та Азаровим

Голова НБУ володіє будинком на 619 кв м та двома елітними авто

Янукович орендує резиденцію "Межигір’я" по 3 гривні за сотку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: