Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лише 100 депутатів із 450 вирішили постити цього року. Пояснюють це тим, що важко працюють, та і піст, на думку декого з них, уже не дуже модний.

Їдальня Верховної ради_3
Комсомольская правда в Украине
Меню
Із 450 народних депутатів постять максимум людей 100, хоча ще рік тому співвідношення було 50/50. Навіть спікер Володимир Литвин цього року вирішив відмовитися від посту. Депутати кажуть про напружену весну і про те, що мода на піст уже пройшла.

"У нас видалася напружена весна. Відряджень багато. Сили витрачали на законопроекти", - цитує нардепа від Партії регіонів Вадима Колесніченка "Комсомольская правда в Украине".

"Я взагалі-то завжди дотримуюся посту, але цього року буду постити лише на сьомий тиждень, перед самим Великоднем. Хоча решту часу намагаюся обмежувати себе у вживанні м´яса, тому в їдальні замовляю звичайно рибу та овочі", - зазначив нардеп.

За словами "регіонала", раніше його колеги ділилися один з одним інформацією, хто веде праведний спосіб життя, а хто ні, але тепер час розставив усе на свої місця.

"Судячи з усього, мода на піст уже пройшла", - зазначає політик.

У 2011 році їдальня Верховної Ради не сильно балує депутатів, які постують, різносолами: меню суворе (гречана каша на воді і без олії, квашена капуста, варена риба і ніякої тобі форелі під кокосовим молоком). Зате для тих, хто поститься завжди є свіжі овочі: помідори й огірки.

Інші нардепи погоджуються з Колесніченком: так, за словами нардепа від КПУ Олександра Голуба, він взагалі-то не любить постити, і справа тут не в ідеології.

"Я кілька разів починав, але весь час зривався. А потім звернувся за порадою до священика, і той мені пояснив: головне - не зловживати їжею. Потрібно не "їсти" людей, дотримуватися помірності, відмовитися від алкоголю, а в їжі - як виходить, це ж не дієта в кінці кінців", - вважає комуніст.

Разом з тим нардеп від НУ-НС Ксенія Ляпіна не постить, а худне. Цілий рік вона обмежує себе в їжі, в парламентську їдальню не ходить принципово, і тому вже скинула 20 кілограмів.

"У піст намагаюся очищати душу, а не тіло. Його я й так тримаю в суворості, - заявила Ляпіна. - Релігійних обрядів дотримуватися не люблю, це не для мене".

Зате регіоналка Ірина Бережна шанує канони Великого посту більше десяти років. Винятком із правил був тільки час її вагітності. Меню Бережної під час посту - овочі, фрукти та каші, і ніяких надмірностей.

Нагадаємо, Великий піст — головний тривалий піст в багатьох християнських конфесіях (православ'ї, католицизму та інших), мета якого полягає у приготуванні до святкування Великодня. Встановлений на знак наслідування Ісусу Христу, який постився у пустелі сорок днів.

Читайте також:

Нардепи найбільше полюбляють жарти про роздачу грошей у касі

Український депутат отримує за місяць стільки, скільки його виборець за 2 роки

Депутати виділили на своє утримання майже мільярд

Залиште свій коментар

Вибір редакції