Нардепи від всіх фракцій ВР об’єдналися проти гомосексуалізму

6 депутатів пропонують заборонити виробництво і поширення продукції, яка пропагує гомосексуалізм, ввести заборону на використання ЗМІ для пропаганди гомосексуалізму.

6 депутатів Верховної ради від всіх фракцій запропонували парламенту заборонити пропаганду гомосексуалізму. Авторами законопроекту є Євген Царьков (фракція КПУ), Катерина Лук'янова, Лілія Григорович (фракція НУ-НС) Павло Унгурян (БЮТ), Юлія Ковалевська (Партія регіонів), Тарас Чорновіл (депутатська група "Реформи заради майбутнього").

Проектом закону пропонується визначити, що гомосексуалізмом є стосунки сексуального характеру між особами однієї статі, а також заборонити виробництво і поширення продукції, яка пропагує гомосексуалізм.

Також пропонується ввести заборону на використання ЗМІ для пропаганди гомосексуалізму.

Нардепи пропонують також ввести кримінальну відповідальність за ввезення, виробництво і поширення добутків із пропагандою гомосексуалізму поряд з творами, що пропагують насильство, жорстокість, расову, національну і релігійну нетерпимість та дискримінацію.

У пояснювальній записці до проекту закону депутати зазначили, що поширення гомосексуалізму загрожує національній безпеці, у зв'язку з тим, що він призводить до епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу, руйнує інститут сім'ї та може привести до демографічної кризи.

Нагадаємо, нещодавно українські геї відкрили у Києві та Донецьку власні церкви. Вони називають себе церквою християн - ЛГБТ, тобто геїв, лесбіянок, бісексуалів і транссексуалів.

Читайте також:

ООН вперше в історії ухвалила резолюцію про захист геїв

Уряд заборонив геям і лесбіянкам змінювати стать

Через десять років в Україні легалізують одностатеві шлюби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: