Нардепи забрали собі дачу Брежнєва

Пансіонат "Гліцинія" із землею, на якій розташовувалися дачі радянських вождів, повернуто на баланс параламенту.

Народні депутати повернули на баланс апарату Верховної ради пансіонат "Гліцинія", на території якого в радянські часи розташовувалися дачі Леоніда Брежнєва та Микити Хрущова.

За це рішення проголосували 343 із 424 народних обранців, зареєстрованих у сесійній залі. Постановою передбачено, що "Міжнародний дитячий центр "Артек" Державного управління справами протягом двох місяців з моменту прийняття даної постанови має передати об’єкт на баланс апарату ВР.

Апарату Ради доручено забезпечити у двомісячний строк прийняття на баланс санаторієм "Нижня Ореанда" об’єктів рухомого та нерухомого майна пансіонату "Гліцинія" (Крим, смт Ореанда).

Крім того, апарат ВР має отримати у встановленому законом порядку документи, що посвідчують право санаторію "Нижня Ореанда" на постійне користування земельною ділянкою пансіонату "Гліцинія".

Постановою передбачено, що Комітет парламенту з питань боротьби з організованою злочинністю має провести перевірку причетності посадових осіб органів виконавчої влади до корупційних діянь, спрямованих на незаконне відчуження пансіонатів "Гліцинія", а також "Дюльбер" і "Нижня Ореанда" на користь приватних осіб.

Нагадаємо, законопроект про повернення пансіонату "Гліцинія" на баланс ВР було зареєстровано ще у січні.

У поданні йшлося про 20 гектарів найдорожчої в Україні землі, з якої половина — це пам'ятник Лівадійського садово-паркового мистецтва, решта — ботанічний парк. На цю землю також претендувало Державне управління справами.

Читайте також:

Верховна рада хоче забрати дачі Брежнєва і Хрущова

Депутати виділили собі на квартири 2,5 мільйона

Депутати Верховної ради розіграли квартири у лотерею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: