Нардепи звинуватили заступника генпрокурора у шахрайстві

Нардепи від БЮТ стверджують, що заступнику генпрокурора належить нерухомість у Баден-Бадені вартістю півмільйона євро.

Народні депутати фракції БЮТ 2 грудня звинуватили заступника генпрокурора, президента Української асоціації прокурорів Олександра Шинальського в шахрайстві.

Вони оприлюднили документ, який може свідчити про те, що Шинальському і його дружині належить нерухомість у Баден-Бадені вартістю 500 тисяч євро.

Інтернет-видання "Українська правда" 2 грудня опублікувало статтю народних депутатів від БЮТ Андрія Портнова, Святослава Олійника, Валерія Писаренка і Володимира Пилипенка, в якій вони звинувачують "ключових керівників Генеральної прокуратури" у створенні "стійких схем, які можна використовувати для особистого збагачення", а також у "шахрайстві, відмиванні грошей, здирництві і використанні влади". За версією парламентарів, представники ГПУ займалися цим під прикриттям Всеукраїнської громадської організації "Українська асоціація прокурорів".

Найцікавішим документом з оприлюднених депутатами є копія контракту на купівлю нерухомості в Баден-Бадені на суму 550 тисяч євро від 3 листопада 2008 року. Покупцями в документі називається "подружжя Галина Шинальська і Олександр Шинальський, що проживають у Києві (Україна)".

Про звинувачення на свою адресу Шинальський дізнався тільки вчора. Але, незважаючи на це, одразу назвав ініціатора "викиду компромату". За словами Олександра Шинальського, до його дискредитації причетний його колега - заступник генпрокурора Ренат Кузьмін.

"Це пов’язано з тим, що наприкінці грудня проходитиме Всеукраїнська конференція співробітників прокуратури. На ній обиратимуть двох членів Вищої ради юстиції (ВРЮ). Ренат Кузьмін виявив бажання повторно стати членом ВРЮ. Коли він дізнався, що асоціація прокурорів підтримає мою кандидатуру на цю посаду, то сказав, що, якщо я не зніму свою кандидатуру, він мене знищуватиме всіма доступними йому можливими засобами - виливати на мене бруд, вигадувати якийсь компромат", - розповів Олександр Шинальський.

При цьому Шинальський відмовився коментувати, чи інформація про нерухомість у Баден-Бадені, відповідає дійсності.

Читайте також:

Опитування: найбільш корумпованим органом влади визнано Верховну раду

Європа: Україна дуже корумпована, і ситуація весь час погіршується

Янукович і Яценюк відмовилися карати хабарників

Рада відмовилась запроваджувати довічне ув’язнення для хабарників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: