Перейти до змісту
"Наркотичного сп'яніння ніхто не ідентифікував". Зникла нарколог, яка оглядала Зайцеву, з'явилась у суді

"Наркотичного сп'яніння ніхто не ідентифікував". Зникла нарколог, яка оглядала Зайцеву, з'явилась у суді

Олена Федірко стверджує, що не знала про її пошуки.

Лікар-нарколог Олена Федірко, яка готувала медичний висновок щодо стану здоров'я Олени Зайцевої після аварії у Харкові, з'явилась у суді на черговому засіданні.

Як передає кореспондент ТСН, медик стверджує, що слідчі та інші сторони справи не викликали її до суду – ані повісткою, ані телефоном. Федірко заперечує, що її телефон був вимкнений протягом тривалого терміну – каже, що могла бути поза зоною "якийсь час".

Щодо стану Зайцевої після аварії, лікар стверджує – наркотичного сп'яніння в неї не ідентифікували.

"Акт (медичний висновок, що мається у матеріалах справи, підписаний самою Федірко – ред.) мені не дали, багато нюансів я забула. Наркотичного сп'яніння в неї ніхто не ідентифікував. Там були травми голови, тому говорити, чи це наслідки травми, чи наркотичне сп'яніння, неможливо було. Я побачила її адекватною ситуації, яка була. Настрій нестійкий – вона то плакала, то взагалі говорити не могла. Людина, яка потрапила до такої ситуації, може поводитись по-всякому", - каже медик.

Відео Справа Зайцевої: нарколог, яку розшукували півроку, з'явилась на суді

Олена Федірко стверджує, що слідчі та інші сторони справи не викликали її до суду – ані повісткою, ані телефоном. Медик заперечує, що її телефон був вимкнений.

Справа Зайцевої: нарколог, яку розшукували півроку, з'явилась на суді

Нагадаємо, постанову суду щодо розшуку лікаря-нарколога Олени Федірко ухвалили ще у серпні 2018 року. За твердженням правоохоронців, вона не відповідала на виклики та повістки, а згодом взагалі виїхала на окуповану частину Донбасу.

Кривава аварія сталася ввечері 18 жовтня 2017-го в Харкові. Тоді автомобіль Lexus, за кермом якого була студентка Олена Зайцева, врізався у Volkswagen, в результаті чого загинуло шестеро людей: п'ятеро загинули на місці, а шоста жертва аварії померла після тижневої коми

Зайцевій спочатку було призначено два місяці ув'язнення без права на внесення застави. Її родина оприлюднила звернення до сімей усіх постраждалих та загиблих, у якому попросила пробачення за доньку та запропонувала усім причетним матеріальну допомогу. Також суд взяв під варту другого учасника ДТП Геннадія Дронова. Слідчі заявили, що водій Volkswagen поїхав на жовтий колір світлофора, що могло стати однією з причин зіткнення. 

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин