"Народна самооборона" дізналася, що на двох нунсівців готується замах

Така інформація надійшла одному з депутатів від інформованого джерела. За його даними, життя депутатів оцінили в 10 тисяч доларів.

 Партія "Народна самооборона" заявляє, що вона одержала попередження про підготовку замаху на депутатів Верховної ради Олеся Донія та Володимира Ар'єва (обидва - фракція Блоку "Наша Україна-Народна самооборона"). Про це сказано в повідомленні прес-служби партії.

Як повідомляється, така інформація надійшла одному з депутатів від інформованого джерела з Партії регіонів. За даними цього джерела, життя депутатів оцінили в 10 тисяч доларів.

Причиною підготовки замаху нібито стали різкі заяви депутатів на адресу влади після проведеного "Народною самообороною" брифінгу для іноземних дипломатів.

Партія підкреслює, що не має достовірної інформації, але вважає за свій обов'язок повідомити громадськості та пресі про цей факт.

"Народна самооборона" припускає, що це попередження надійшло з метою прямого залякування.

12 січня "Народна самооборона" заявила про намір просити Парламентську асамблею Ради Європи розглянути питання про стан демократії в Україні.

При цьому Ар'єв підкреслив, що, крім цього, представники партії мають намір провести зустрічі із представниками польського, німецького парламентів, а також конгресу США для інформування про ситуацію з демократією, що склалася в Україні.

12 січня представники "Народної самооборони" також зустрілися із представниками дипломатичного корпусу в Україні, зокрема з дипломатами зі США, Польщі, Японії, і проінформували їх про кримінальне переслідування представників опозиційних сил.

Читайте також:

Народна самооборона: Могильов повинен бути міністром, а не купою лайна

Через озброєних тризубівців Янукович на Прикарпатті змінював маршрут

СБУ виявила українця, який "замінував" Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: