Народна самооборона: Могильов повинен бути міністром, а не купою лайна

За словами Юрія Гримчака, головне завдання глави МВС - не розповідати, як міліція буде фіксувати правопорушення, а робити так, щоб кровопролиття не було.

 Народний депутат від Народної самооборони Юрій Гримчак досить жорстко прокоментував заяву міністра внутрішніх справ про те, що на 22 грудня у Києві під час масових акцій планується кровопролиття.

"Мені б хотілося сказати, що пан Могильов повинен бути міністром внутрішніх справ, а не купою лайна. Його головне завдання - не розповідати громадськості, як міліція буде фіксувати правопорушення, а робити так, щоб кровопролиття в місті Києві не було! Нехай спочатку почитає закон "Про міліцію", - наголосив Гримчак.

Нагадаємо, за словами глави МВС Анатолія Могильова 22 січня в Україні слід очікувати "кровопролиття", яке готується з метою "всьому світу показати, що діється в Україні".

Міністр також звинуватив депутатів від опозиції в тому, що вони під час розгляду в Апеляційному суді Києва справи Юрія Луценка принесли під будівлю суду порожні бочки, які, на його думку, заважали громадському порядку.

Гримчак, у свою чергу, заявив, що то були його бочки.

"Якщо пан міністр заявив, що барабанити на бочках - це хуліганство, то нехай пошлеться на статті Кримінального кодексу, за якими він це визначив", - заявив Гримчак.

Він підкреслив, що поблизу того місця, де стояли ці "барабани" опозиції, не було жодного житлового будинку і "ні одній людині серед білого дня вони не могли б чимось завадити або нашкодити".

"Ми домовилися тоді з працівниками міліції, які охороняли порядок біля будівлі суду, що барабанити не будемо, і не із-за шуму, а з інших причин. На відміну від міністра внутрішніх справ співробітники міліції знають і розуміють закони, там працюють нормальні люди, з якими можна розмовляти і знаходити компроміси ", - зазначив депутат.

Він зазначив, що "коли в центрі Києва наш президент запалював "йолку" на Майдані, то гуркоту стояло набагато більше - було чутно аж до вулиці Банкової, де розташовані приймальні народних депутатів".

"Я вже мовчу про вчорашнє святкування старого Нового року, коли концерт півночі гудів у центрі міста, де, до речі, багато житлових будинків. Так, може, пан міністр мав би відкрити кримінальну справу за "хуліганку" в центрі міста?", - запитав самооборонець.

Читайте також:

Могильов про неефективне використання грошей МВС: це все ля-ля

Гримчак попросив ГПУ замінити слідчого у справі за обвинуваченням Луценка

Могильов відмовився коментувати акції протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: