Народні депутати мріють про відпустки

Чи зізнається хтось з депутатів, що грітиметсья під тропічним сонцем?

Народні депутати розійшлися на канікули, Водночас розійшлися й чутки, що незабаром усі зберуться позачергово.

Теоретично - це буде вже наприкінці наступного тижня. Практично - уже зараз депутати усі - на валізах.

За законом, у народних депутатів відпустки - аж 45 робочих днів. Але депутатка Наталія Королевська гірко зітхає.

"Думаю, ми будемо відпочивати у цьому році під куполом Верховної ради, тому що наступного тижня плануються позачергові сесії. Минулий рік, каже навчив, сім'я - на валізах. А мама сиділа десь під трибуною", - розповідає вона.

Колега з коаліції відпочивати таки їде. У Володимира Стретовича усе розплановано - спочатку до бджіл. Побудувати собі на пасіці - апі –спа - спальня над вуликами.

"Я лежатиму, спатиму на них і вдихатиму пари, що виділяються після того, як бджоли сушать мед вночі. Далі вирушу до мами, ремонтуватиму веранду, а потім - у Крим", - розповідає Стретович.

У санаторії Верховної ради відпочиватиме депутат Голуб. Не зараз, у серпні. Поки що - справи партійні. "Окрім того, що я депутат, я й ще й редактор партійної газети", - розповідає він.

Паперового "Комуніста", каже, передплатники зачекалися. Зазвичай відпустку ділить навпіл - частину проводить в Криму, частину в Карпатах. Цьогоріч гори відміняються.

А санаторій біля моря - буде. Нижня Ореанда, біля Ялти. Для народного депутата це 5-6 тисяч грн за 2 тижні

Юрій Мірошниченко теж їде до Криму. Не у парламентський санаторій, він йому не подобається. "Мені дають путівку, вона безкоштовно, але коли складаєш, скільки вона коштує, для родини легше орендувати будиночок", - розповідає депутат.

Депутатських відпускних, а це в середньому до 30 тисяч гривень, на будиночок вистачить. Його й орендують в Алушті. А ще він на канікулах зубритиме англійську мову та з сином вчитимуться танцювати сальсу.

Кирило Куликов любить усе старе, то й у відпустці хотів би гайнути історичними куточками України. Полюбляє активний відпочинок. Позаторік, хвалиться, був у Фінляндії, минулого року - біля Італії. Цьогоріч діти хотіли до Сполучених Штатів Америки, але через свинячий грип нудяться в Криму.

Може ще помандрує до Франції, чимало колег вже давно за кордоном.

Якщо пленарне засідання таки випливе, не проблема - можна прилетіти. За часів попереднього президента, згадують депутати, їх звозили - чартерними рейсами.

Детальніше - дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Ющенко в 35-й раз зійшов на Говерлу

Віктор Янукович чотири місяці приховував народження внука

Янукович вже передумав достроково обирати Раду

Черновецький: Тимошенко незаконно зупинила дію підвищених тарифів

ВідеоДе відпочиватимуть влітку депутати?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: