Народного депутата звинувачують у розкритті державної таємниці

Служба безпеки викликала на допит народного депутата Коновалюка щодо розголошення державної таємниці і попередила, що дії депутати можуть завдати шкоду національній безпеці.

Служба безпеки офіційно заявляє, що в основу проанонсованого народним депутатом Валерієм Коновалюком за сприяння посольства Росії т.зв. відеосюжету щодо військового конфлікту на території Грузії покладено неправдиві твердження від російського Інтернет-видання Россія.ру.

У повідомленні СБУ наголошується, що твердження про нібито участь громадян України у російсько-грузинському конфлікті, які сфабриковані правоохоронними органами і спецслужбами Російської Федерації, вже давно спростовані міжнародними експертами та міжнародними організаціями.

З метою попередження скоєння злочину Коновалюком на шкоду національній безпеці України Служба безпеки офіційно застерігає Коновалюка.

Прес-центр СБУ повідомляє, що сьогодні, 12 листопада, слідчі СБУ викликали на допит Коновалюка у кримінальних справах, порушених за фактами витоку таємної інформації, яка становить державну таємницю, за статтею 328 Кримінального кодексу України.

Коновалюка попереджено про відповідальність за розповсюдження підготовленої за сприяння російських спецслужб неправдивої інформації, яка не відповідає дійсності, поширення на цій основі вигаданих міфів, що створюють штучне напруження в українсько-російських добросусідських відносинах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: