Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Народжені під вибухами немовлята і їхні мами почуваються добре

Породіль поспіхом вивозили до Вінниці

Народжені під вибухами. Під час загорання військового арсеналу за рогом у калинівському пологовому почалися перейми у двох жінок. Коли поруч усе спалахнуло споруда захиталася. На ту мить у будівлі було майже дві сотні пацієнтів. Шибки одразу винесло вибуховою хвилею. Вагітних жінок та немовлят перевели до підвалу.

Тоді ж у цьому погребі у двох породіль завчасно почалися перейми та виникли ускладнення. Лікарі  вже готові були до операції навіть тут. Нагору підніматися було небезпечно. У ліфті заготували всі медикаменти. Але в останню мить наважилися евакуювати породіль до Вінниці.

«Казали, що машина не чула землі,не торкалося . Ми так їхали! Враження, що сиділи на голках», - згадує заввідділенням пологового відділення Ганна Аліменко.

ВідеоПід час вибухів на складах у Калинівці у двох жінок завчасно почалися перейми

Дві врятовані жінки народили хлопчика та дівчинку. ТСН розшукала іх у обласній лікарні Вінниці. Ще зморена, але щаслива мама Вероніка каже, що її доня Яна народилася не просто здоровою, а й обов'язково буде дуже сильною духом. 

Народився син у Василя. Він чатує нині під відділенням. До дружини журналістам не можна.У неї була складна операція. Через неймовірний стрес жінка народила сина раніше терміну. Але Василь вірить, крихітний півторакілограмовий син виросте міцним козаком.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції