Наряди ДАІ відтепер зобов'язані їздити з мигалками

Патрульних даїшників "при виконанні" зобов'язали вмикати "спеціальні світлові сигнальні пристрої синього кольору".

23 травня набув чинності наказ МВС, за яким наряди Державтоінспекції мають право патрулювати вулиці лише з увімкненими мигалками.

Про це йдеться у наказі №131 "Про затвердження Змін до Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС", повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Серед норм, внесених до інструкції, є положення про те, що маршрут патрулювання наряду ДАІ визначається командиром (начальником) підрозділу ДАІ, і при цьому патрулювання на транспортному засобі здійснюється з включеними спеціальними світловими сигнальними пристроями синього кольору.

Мова йде про патрулювання для профілактики і попередження ДТП на автошляхах державного значення між стаціонарними постами і без таких постів в межах території обслуговування.

"Іншими словами, відтепер наряд ДАІ на дорозі має бути видно завдяки включеним проблисковим маячками. А, відповідно, співробітники ДАІ на авто без увімкнених мигалок будуть вважатися не "при виконанні", - пояснили аналітики.

Крім того, в інструкції з'явилася норма про те, що розміщення наряду (службового автомобіля) ДАІ для здійснення профілактичних заходів у схемі маршруту патрулювання визначається виключно в місцях концентрації ДТП та з урахуванням часу доби, інтенсивності руху та виду правопорушень, унаслідок яких відбуваються аварії.

Читайте також:

Даїшники вимагали хабар у водія: "У тебе порушення на півроку, бл**дь, а ти сто рублів даєш" (відео)

Могильову запропонували відібрати жезли у даїшників

На дороги повернуть стаціонарні пости ДАІ, які ліквідував Луценко

Янукович визнав українські дороги загрозою національній безпеці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: