Наряди на кухню повернуться: на армію чекають злидні

Урядовий скандал змусив армію повернутися до здавалось би забутого запитання, чи варто повертати наряди на кухню.

Міністр оборони Юрій Єхануров погрожує, що якщо прем’єр Юлія Тимошенко і далі розповідатиме про корупцію на солдатських кухнях, армія відмовиться від приватних компаній, що годують вояків, і знову видати бійцям ополоники. Урядовий скандал із ковбасним присмаком змусив армію повернутися до здавалось би забутого запитання, чи варто повертати наряди на кухню.

Показувати армійську кухню із середини доводиться особисто міністру оборони. Розповідає, сам їв тут разів із шість. Звичайно, не ресторан, але голодним звідси не вийдеш. Поки міністр їсть, йому вже закінчують виписувати чек: годувати задарма підприємці не збираються, навіть військове керівництво - часи не ті.

Обід у солдатській їдальні коштує 15 гривень. Цілий день зі сніданком та вечерею - 35 гривень із копійкою. 17.50 на продукти, решта - зарплата кухарям.

Продукти дорожчають - армія біднішає. Підприємці розводять руками, із весни знову варто підіймати ціни. Вкладатись у державні копійки - робота для фінансових екстремалів.

"35 гривень на день - це замало, за ті послуги, які ми надаємо, адже в нас у південному регіоні тільки продуктовий набір складає 22.50. Затверджена норма – 17.50 а ми вкладаємося у 22.50", - нарікають підприємці.

Військова математика із цивільною розходиться майже на третину. КРУ переконує - солдат з’їдає продуктів на 35 гривень на день, вояки твердять, це вже за готову їжу.

"З 2007 року не купуємо продукти харчування, а купуємо послуги харчування, тобто гарячу їжу, - пояснюють військові. - Запросіть нашу громадськість і скажіть: мами, складіть меню на вашого сина на 17.50 на день, і так на цілий тиждень. Складіть, і ми будемо це впроваджувати залізною рукою".

Екс-міністр оборони Кузьмук готовий пророкувати - доведете армію до голоду - чекайте біди. Аби не знущатися над солдатами, пропонує взагалі зупинити військову реформу.

"Міністерству оборони та ЗСУ - зупинити виконання державної програми розвитку ЗСУ до 2011 року. Зупинили вони з однієї причини - брак коштів, не просто недостатнє фінансування, а відсутність", - наголошує Кузьмук.

Армія не бідніє, а готується злидарювати, харчування - єдиний рядок військового бюджету, який оплачують на всі 100 відсотків.

Читайте також:

Єхануров прийняв виклик Тимошенко і завдає удар у відповідь

Єхануров зізнався у нев'янучій "любові" до Тимошенко

Тимошенко пообіцяла судити Єханурова за корупцію

Єхануров поскаржився Ющенку на Тимошенко та відсутність грошей

ВідеоНаряди на кухню повернуться

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: