Нащадок Рюриковичів вимагає повернути йому Золоті ворота

Голова фонду "Княжий" Валерій Кубарєв, котрий називає себе нащадком Рюриковичів, претендує на 89 об'єктів на території Росії, Білорусі, Польщі та України, серед яких і київські Золоті ворота.

Валерій Кубарєв, який називає себе нащадком Рюриковичів, вже претендує не тільки на московський Кремль, але і на 89 об'єктів на території Росії, Білорусі, Польщі та України.

Зокрема, в Україні його цікавить Чернігівський, Переяславський та Київський дитинець (Золоті ворота).

Московський арбітражний суд вже почав розгляд позову фонду "Княжий", яким керує Кубарєв, за московським Кремлю до уряду РФ, Мінкультури і Росмайна. Поки справу відкладено до жовтня. Мінкультури вже заявило, що частина споруд Кремля входить в охоронний список ЮНЕСКО, і приватні особи не можуть мати на нього прав.

"Кремль - це надбання Рюриковичів і всього народу. За яким правом ним користуються президент і його адміністрація? Ми повинні охороняти пам'ятки, на які ніхто не займається, ми не збираємося в них жити. Основна діяльність фонду - екологічна ", - пояснив президент фонду, великий князь Валерій Кубарєв.

Фонд "Княжий" - громадська організація. "В її склад входять нащадки княжих прізвищ. Зауважте, не Романівської Росії, де титули та нагороди роздавали так само, як їх роздають зараз, людям, які не мають заслуг. Ми ставимося до древньої аристократії, яка управляла стародавніми каганатами, в тому числі Хозарським і тюркським. Фонд фінансується його ж членами, кожним - у міру можливості ", - розповів Кубарєв.

Він уточнив, що позови до українського уряду фонд поки не готує, це лише в перспективі. "З часом ми обростимо людьми, транспортом. До того ж в Україні теж є нащадки Рюриковичів ". Правда, хто ці люди, Кубарєв назвати не зміг. "Думаю, у вас є нащадки князя Купського, представники прізвища Голіциних", - зам'явся він.

У той же час, віце-президент Інституту національної стратегії Віктор Мілітарєв каже, що "все це схоже на дурну рекламну акцію, спрямовану на розкручування власної організації". "Якби вони звернулися з подібними вимогами до царя в передреволюційний період, то над ними б або посміялися, або сильно образилися. Представники роду Рюриковичів не мають ніяких майнових прав окрім тих, що є у будь-якого іншого громадянина", - розповів він.

До речі, Кубарєв вже намагався, щоправда, невдало, брати участь у виборах до Московської та Державної думи, він також очолює "Партію ортодоксальної демократії".

Нагадаємо, Фонд сприяння національному і релігійному порозумінню "Княжий" подав позов про визнання права безстрокового користування Московським Кремлем. За словами юриста Росмайна, з 1991 року Кремль є власністю РФ, але наразі право власності не зареєстровано.

Керівник фонду Валерій Кубарєв є нащадком Рюриковичів. На цій підставі, на думку позивача, "Княжий" має право розпоряджатися Кремлем. Титул Великого князя, який має Кубарєв, підтверджується патентом, виданим Імператорським домом Рюриковичів при іспанській короні, заявив адвокат фонду.

Читайте також:

Нащадок Рюриковичів подав позов, щоб відсудити Кремль у Путіна

Брат Ющенка: Русь хрестив не Володимир, а Андрій

Київ втратить більше десятка архітектурних пам'яток

Із Софії Київської зникли останки Ярослава Мудрого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: