"Наша Україна" боїться Росію та Тимошенко

Делегати VI з’їзду партії "Народний Союз Наша Україна" ухвалили політичну резолюцію і резолюцію про програму виходу із кризи.

Як повідомляє офіційний сайт “Нашої України”, у політичній резолюції висловлюється занепокоєння тим, що на 18-му році державної незалежності фундаментальні цінності української нації залишаються під загрозою. Надзвичайно тривожним є той факт, що національна безпека держави залишається під загрозою. Прагнення Росії контролювати пострадянський простір, відповідні заяви російських високопосадовців, інспіровані Кремлем антиукраїнські провокації, вторгнення російських військ на суверенну територію Грузії свідчать про реальність цієї загрози, йдеться у резолюції.

Что пираты делают с захваченным судном?
Архів
"Наша Україна" офіційно визначила Росію загрозою національній безпеці
Її автори заявляють, що значна частина українського політикуму, включаючи більшість парламентських фракцій, не лише не сприяють, але перешкоджають становленню нашої національної ідентичності, історичної пам’яті, утвердженню української мови й культури.

За цих обставин, йдеться у резолюції, "Наша Україна" залишається єдиною впливовою парламентською й суспільною силою, що непохитно стоїть на позиціях захисту української ідентичності, свободи людини й національних інтересів України.

У резолюції про програму виходу із кризи йдеться про те, що в Україні прем’єр-міністр Юлія Тимошенко “замість того, щоб захищати українців від наслідків кризи, 2 вересня зруйнувала демократичну коаліцію.

"Новостворена "прокремлівська більшість" ПР-БЮТ-КПУ схвалила цілу низку законів, які мали єдину мету: зруйнувати основи внутрішньої та зовнішньої політики держави, послабити її національну безпеку і розбалансувати систему державного управління".

Нагадаємо, на сьогоднішньому з'їзді НСНУ Віктора Ющенка було одноголосно обрано лідером партії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: