"Наша Україна" на межі банкрутства

Партія "Наша Україна" як життєздатна і конкурентна політсила може не пережити осінніх місцевих виборів. У партії - великі борги.

Політичній силі Віктора Ющенка "Наша Україна" загрожує фінансовий крах. У партії накопичилось близько 50 мільйонів гривень боргів.

Днями стало відомо про те, що Господарський суд Миколаївської області розглядає справу про банкрутство Миколаївської обласної організації політичної партії "Наша Україна".

Як розповіло "Фокусу" джерело близьке до партії, фінансові проблеми наздогнали не тільки окремі регіональні осередки політсили Віктора Ющенка.

За інформацією джерела, зараз у "Нашої України" накопичилося близько 50 мільйонів гривень операційних боргів, у тому числі боргів за податковими відрахуваннями і відрахування до Пенсійного фонду.

"Якщо додати сюди близько 30 мільйонів гривень боргів, які не світилися в офіційних документах, то можна припустити що своїм кредиторам "Наша Україна" винна вже близько 10 мільйонів доларів", - зазначило джерело.

Нагадаємо, що чутки щодо фінансової неспроможності партії почали з'являтися ще в 2009 року, коли кілька обласних організацій заявили про те, що зарплата працівникам штабів затримується, ледь не на півроку.

За словами джерела, партія "Наша Україна" як життєздатна і конкурентна політсила може не пережити осінніх місцевих виборів.

Голова Центральної контрольно-ревізійної комісії Нашої України Євген Гірник підтвердив Фокусу, що борги у партії є: "Борги є. Це правда, але сума менше ніж та, яку ви назвали. Я не можу розголошувати, яка".

За його словами партія "розробляє способи вирішення проблеми, але поки радикально зробити нічого не вдається".

Нагадаємо, "Наша Україна" була створена у січні 2002 року.

Читайте також:

Ющенко залишиться лідером "Нашої України"

З партії Ющенка пішла вся прес-служба

"Наша Україна" ще порадиться, чи приєднуватися до Комітету захисту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: