"Наша Україна" не дозволить прийняти "мовний сепаратизм"

Закон про мови можна розцінювати як мовний сепаратизм. Його ухвалення є "фактично початком війни проти власного народу", заявив Наливайченко.

Партія "Наша Україна" починає активну кампанію проти ухвалення закону про мови, включаючи акції протесту біля стін Верховної ради.

Про це повідомив голова політради "Нашої України" Валентин Наливайченко.

Він підкреслив, що влада не розуміє, що ухвалення вищезазначеного законопроекту є фактично початком війни проти власного народу.

За словами Наливайченка, можна розцінювати цей законопроект як мовний сепаратизм. "Наша Україна" не буде стояти осторонь і буде активно протидіяти ухваленню цього законопроекту.

"Ми вважаємо, що прийшов час діяти, і "Наша Україна" розпочинає діяти", - сказав він.

Він повідомив, що сьогодні звернувся з відкритим листом до всіх народних депутатів із закликом не підтримувати законопроект, який знищує державну мову.

Наливайченко зауважив, що народні депутати не мають ні права, ні мандата народу голосувати за цей документ.

У листі він також вимагає від народних депутатів публічно висловити свою позицію по цьому законопроекту: "Або ви публічно зобов'язуєтесь не голосувати, або мандати на стіл і геть з парламенту".

Також у планах "Нашої України" - проведення акцій протесту під стінами парламенту та обласних і районних держадміністрацій.

Голова Політради партії наголосив, що активісти планують дійти до дверей кожного народного депутата з вимогою не голосувати за законопроект про мови.

Наливайченко зазначив, що "Наша Україна" також закликає владу зрозуміти, що цей документ є загрозою існування незалежної України.

"Ця загроза полягає у тому, що автори законопроекту – Партія регіонів, КПУ, Блок Литвина – свідомо реалізовують ворожий для наших громадян сценарій", - сказав Наливайченко.

Він вкотре наголосив, що "Наша Україна" буде активно протистояти цьому і боротися за власну мову.

Читайте також:

Фаріон: закон про мови – право на деградацію, дегенерацію і яничарство

Аналітика про мовний закон: Турки нас навчать

Російську мову в Україні узаконять в листопаді

Українська політика та російська література (до законопроекту Єфремова - Симоненка)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: