"Наша Україна" почала всенародний збір грошей на повстанський кіношедевр

В Україні планують відзняти "перший український високобюджетний кінофільм" "Чорний Ворон" за однойменним романом Василя Шкляра.

Народний депутат від "Нашої України" Микола Кульчинський та Ліга українських меценатів виступили ініціаторами всенародного збору коштів на створення "першого українського високобюджетного кінофільму" "Чорний Ворон" за однойменним романом Василя Шкляра. Про це повідомили в прес-службі партії "Наша Україна".

Кульчинський нагадав, що твір оповідає про повстанську боротьбу українців проти більшовицької окупації в 20-х роках минулого століття (знаменитий Холодний Яр). На його думку, роман "Чорний Ворон" є високохудожньої літературною основою для створення успішного фільму.

"Потрібні тільки" голлівудські стандарти "в підході, перш за все фінансовому, до виробництва високоякісного кінопродукту, на який необхідно, за українськими мірками, як мінімум 20 мільйонів гривень. Сума чимала, але ми налаштовані оптимістично", - говорить депутат.

Ініціатори проекту вже звернулися до шановних інститутам в Україні та за кордоном і "отримали позитивні сигнали". На конкурсній основі розпочато пошук головного режисера та виконавця головної ролі - отамана Чорного Ворона.

"Наша Україна" закликає всіх небайдужих приєднатися до створення нового кіношедевру. Реквізити для перерахування коштів вказані на сайті цієї організації.

Читайте також:

Фільм "Освенцим" шокував Німеччину реалістичною жорстокістю

Українська мова зникає з ефіру та рекламних білбордів

Ющенко шукає соратників в інших партіях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: