"Наша Україна" пояснила НУ-НС, що Ющенко - їх єдиний кандидат

Партія "Наша Україна" закликала дев'ять партій-колег по блоку НУ-НС підтримати на виборах президента чинного главу держави.

Партія "Наша Україна" заявляє, що єдиним кандидатом для блоку НУ-НС на президентських виборах має бути Віктор Ющенко.

"Для "Нашої України", для всіх нас, єдиним демократичним кандидатом на посаду глави держави був і залишається Віктор Ющенко. Його політичний курс і його політична програма є нашими спільними зобов’язання перед українським суспільством", - йдеться в заяві політради партії, поширеній 24 вересня.

"Наша Україна" заявляє, що блок НУ-НС створювався з метою "спільної участі у виборчому процесі на підтримку політичного курсу президента Віктора Ющенка" та "забезпечення реалізації програми президента".

І, як нагадала політрада, "це є предметом угоди про створення блоку НУ-НС, яку скріпили своїми підписали лідери дев’яти політичних партій 2 серпня 2007 року".

"Ми закликаємо наших колег з партії "Вперед, Україно!", НРУ, УНП, УРП "Собор", ХДС, Європейської партії України, Громадянської партії "Пора" та Партії захисників Вітчизни бути відповідальними перед людьми, які довірили їм свій голос та виконувати взяті на себе зобов’язання", - наголошується в заяві.

"Наша Україна" також зазначила, що іншого документу щодо політичної позиції блоку з 2007 року ніхто не підписував.

Читайте також:

"Наша Україна" вийшла з коаліції

Ющенко "розправляє крила": він впевнений в перемозі на виборах

Зварич остаточно перейшов до Тимошенко

Тимошенко: Ющенко програє вибори, навіть якщо я його підтримаю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: