"Наша Україна" ще порадиться, чи приєднуватися до Комітету захисту

Комітету захисту України - це "гарна ідея", вважають нашоукраїнці, але заявляють, що рішення приймуть на президії партії.

"Наша Україна" підтримала створення Комітету захисту України, та остаточне рішення щодо підписання відповідної декларації прийме після засідання свого активу.

Про це заявила лідер партії Віра Ульянченко після засідання Комітету захисту України у понеділок, повідомляє сайт "Нашої України".

"У мене немає сьогодні повноважень підписати цей документ, оскільки в середу відбудеться президія партії, ми маємо порадитись і подивитися на ці документи", - зазначила вона.

За словами Ульянченко, об'єднання навколо Комітету захисту України на платформі громадських організацій і політичних сил - це гарна ідея.

"Дай Бог, щоб це об'єднання відбулося, і ми це рішення приймемо на президії партії", - зазначила вона.

"Наша Україна" позитивно оцінює те, що ініціаторами створення Комітету стали не стільки політики, скільки представники інтелігенції, відомі громадські діячі, "совість української нації".

"Це свідчить про те, що зрада національних інтересів, вчинена керівництвом держави і більшістю у парламенті, не залишила байдужими усі верстви українського суспільства", - йдеться у повідомленні.

У "Нашій Україні" переконані, що основним у діяльності Комітету має стати "об'єднання справжніх громадян і патріотів України навколо демократичних цінностей та ідей - територіальної цілісності й суверенітету України; збереження її євроатлантичного вибору та демократичних завоювань останніх 5 років".

Екс-президент Віктор Ющенко на установчі збори Народного комітету захисту України в понеділок не прийшов.

Читайте також:

Опозиційні сили створили Комітет захисту України

БЮТ скаржиться, що зі Львова не випускають на мітинг до Києва

Всі рейси маршруток з Кременчука до Києва скасували через мітинг Тимошенко

Опозиція вимагатиме звіту щодо можливих угод між Януковичем та Мєдвєдєвим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: