"Наша Україна" створює нову партію для перемоги Ющенка на виборах

Очолить Українську партію перший заступник голови політради "Нашої України", народний депутат Володимир Мойсик.

Для перемоги Віктора Ющенка на президентських виборах його прихильники створюють новий політичний проект, учасниками якого повинна стати половина існуючих партій.

Однією з них буде Українська партія, яку найближчим часом має намір очолити перший заступник голови політради партії "Наша Україна" Володимир Мойсик.

Також стало відомо про підготовку політичними соратниками президента проекту для підтримки кандидатури Ющенка на майбутніх виборах глави держави.

В рамках створення "широкої цивільної платформи", в яку, окрім партії "Наша Україна", планується включити ще низку політичних сил і громадських організацій, почато будівництво регіональних структур Української партії (УП).

Знайти згадки в ЗМІ про діяльність УП не вдалося. Відомо тільки, що партія зареєстрована на сайті Міністерства юстиції під номером 136. На офіційному сайті Української партії остання новина датована 2007 р. Там же сказано, що засновницький з'їзд партії відбувся 21 серпня 2006 р., і головою центральної ради партії є Василь Гажаман. Проте в реєстрі політичних партій Мін'юсту главою УП вказаний Олег Олійник.

Гажаман до недавнього часу був консультантом головної служби Секретаріату президента з питань гуманітарного розвитку і звільнився цього року у зв'язку з виходом на пенсію.

Про Олега Олійника відомо тільки те, що в 2006 р. він працював в секретаріаті Української республіканської партії Лук'яненка.

За попередньою інформацією, в створенні регіональних організацій УП зараз беруть участь члени партії "Наша Україна".

"Українська партія розширюється за рахунок "Нашої України", людям дзвонять і говорять, що потрібно вступити в цю партію", - сказало джерело в секретаріаті "Нашої України".

За словами співбесідника, очолить УП перший заступник голови політради "Нашої України", народний депутат Володимир Мойсик (НУ-НС). Проте сам Мойсик цю інформацію спростував.

"Що стосується Української партії, я знаю там двох хлоп'ят, які очолюють її, - Олексій Усачьов і Олег Олійник, - і я зробив їх своїми помічниками. У міру можливості допомагаю їм. Але про те, щоб я вступив в цю партію і тим більше очолив її, не було ніколи розмови, і хлоп'ята вам це підтвердять", - сказав Мойсик.

Втім, в УП сказали, що можливість обрання Мойсика головою партії все-таки існує. Зокрема, в серпні повинен відбутися з'їзд УП, на якому партія визначиться з підтримкою кандидата в президенти і, можливо, вибере нового керівника.

"Розглядається питання про висунення його (Володимира Мойсика - ред.) кандидатури на посаду голови, він тісно співпрацює з партією", - сказав вчора виданню член УП Михайло Ратушний.

За його словами, в УП дійсно обговорюється можливість об’єднання з "Нашою Україною" і іншими партіями, що підтримують Віктора Ющенка, в єдиний політичний блок.

Читайте також:

Київська "Наша Україна" вийшла з партії

"Наша Україна": БЮТ використовує сина президента у виборчій гонці

Президентська партія НСНУ змінила назву

"Наша Україна" вийшла з коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: