"Наша Україна" вийшла з коаліції

На вихід з коаліції з’їзд президентської партії дав нардепам тиждень. Якщо вони цього не зроблять, проти них будуть застосовані санкції.

З’їзд партії "Наша Україна" зобов’язав народних депутатів – членів партії відкликати свої підписи під заявою про створення коаліції і створити у парламенті депутатську групу партії "Наша Україна".

Відповідну резолюцію було ухвалено на з'їзді партії в суботу, 27 червня.

"Ми висловлюємо кардинальну незгоду з непрофесійними популістськими діями прем’єра, які ведуть країну до економічного колапсу і зобов’язуємо членів партії – народних депутатів України відкликати свої підписи під заявою про створення коаліції", - йдеться в резолюції.

Також партія президента звернулася з пропозицією вийти зі складу коаліції. до "політичних союзників, які входять до парламентської фракції блоку "Наша Україна – Народна Самооборона"

"Ми переконані, що сьогодні народних депутатів фракції НУ-НС лише використовують для формального існування парламентської коаліції, яка давно перетворилася на іграшку в руках уряду, а не у політичний союз законодавців. Є всі підстави розглядати нинішню діяльність коаліції лише як прикриття безвідповідальної політики уряду та політичних інтриг фракції Блоку Юлії Тимошенко", - сказано в резолюції.

"Наша Україна" не бажає більше виступати в парламенті ширмою для антиконституційного заколоту, бездіяльності уряду в умовах економічної кризи та політичних розправ над міністрами", - додається в документі.

На вихід з коаліції з’їзд дав нардепам тиждень. Якщо вони не відкличуть свої підписи до цього строку, то будуть виключені з поліради партії. Як пообіцяла голова ради партії Віра Ульянченко, проти них застосують санкції.

Читайте також:

Червоненко: "Нашу Україну" об'єднує психологія дрібних лавочників

Президент вимагає від нардепів відкликати підписи під коаліцією

Ульянченко проти розлучення міністрів НСНУ з Тимошенко

Ющенко: БЮТ і "Батьківщина" не потрібні Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: