"Наша Україна" виключила 7 депутатів і "узаконила" Ющенка

На закритому з’їзді партії "Наша Україна", який проходить сьогодні у Києві, виступив і глава держави, відтепер - політлідер НСНУ.

З'їзд "Нашої України" вніс зміни до статуту партії з тим, щоб легалізувати партійне лідерство президента Віктора Ющенка.

Задля цього НСНУ запровадила дві керівні посади. Відтепер Ющенко стає головою партії - політичним лідером партії, не входить до складу статутних органів та виконує свої повноваження на громадських засадах.

Водночас запроваджено посаду "голова ради партії", який обиратиметься не з'їздом, а радою партії і здійснюватиме поточне керівництво "Нашою Україною".

Найбільш можливим претендентом на цю посаду, як повідомив нардеп від НУ-НС Андрій Парубій, є В’ячеслав Кириленко.

Крім того, на сьогоднішньому закритому з'їзді НСНУ виключила із ради партії тих 7 депутатів, що вступили в коаліцію з фракціями БЮТ і блоку Литвина. Це Валерій Борисов, Едуард Зейналов, Юрій Ключковський, Руслан Князевич, Микола Мартиненко, Олександр Третьяков, Ольга Герасим’юк.

Питання про виключення цих депутатів із лав партії на голосування не ставилося.

Нагадаємо, на минулому з'їзді лідером "Нашої України" було обрано Ющенка, який до того обіймав посаду "почесного голови". Тоді ж експерти заявили, що президент не має права очолювати політичну партію НСНУ, оскільки це порушує вимоги української Конституції.

Третій етап з'їзду НСНУ, на якому буде остаточно сформований керівний орган цієї політичної сили, пройде у січні.

Можливо, тоді ж буде проголосовано рішення щодо долучення до керівного органу партії тих осіб, які перебувають в інших політичних силах, але приєднаються до "Нашої України".

За словами Андрія Парубія, це потрібно для "згуртування в єдину політичну силу навколо президента". Він зазначив, що це, зокрема, може бути політична партія Народний Рух України та інші.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: