"Наша Україна" висунула в прем’єри Ющенка

"Наша Україна" планує взяти активну участь у створенні нової коаліції та формуванні уряду.

"Наша Україна" готова бути учасником коаліції, якщо уряд очолить Віктор Ющенко. Про це йдеться в заяві голови політради "Нашої України" Віри Ульянченко.

"Ми не можемо допустити, щоби післявиборчий кураж Партії регіонів переріс у перегляд основ національної політики. Ми не маємо права програти Україну на догоду амбіціям політиків", - заявила вона.

"Тому "Наша Україна" розглядає для себе можливість брати участь у створенні ефективної нової коаліції і формуванні уряду, які спрямують свої зусилля на реалізацію системної, професійної та справедливої програми подолання економічної кризи", - зазначила Ульянченко.

Серед умов коаліції вона назвала збереження демократії і зміцнення національної єдності; забезпечення незмінності основ зовнішнього і внутрішнього курсу країни; прийняття реалістичного бюджету; збереження соціальних гарантій тощо.

"Цей перелік може бути продовжений і конкретизований у коаліційній угоді. Але і учасникам коаліції, і всій країні потрібні гарантії того, що цей документ не перетвориться на порожній папірець", - заявила Ульянченко.

"Однією з найвагоміших гарантій є постать лідера майбутньої коаліції. "Наша Україна" готова бути учасником дієздатної партнерської коаліції, яка сформує Кабінет міністрів на чолі з Віктором Ющенком", - заявила вона.

У свою чергу голосування за недовіру уряду вона назвала "логічним фіналом бездарного керування Юлії Тимошенко".

При цьому Ульянченко зауважила, що "заради власних амбіцій Тимошенко не один раз йшла на зговір із Партією регіонів".

Нагадаємо, 2 березня спікер Верховної ради Володимир Литвин оголосив про припинення існування коаліції його блоку, НУ-НС і БЮТ, таким чином відкривши шлях до створення нової парламентської більшості й формування нового уряду.

За інформацією Юлії Тимошенко, партія "Наша Україна", яка входить до складу фракції НУ-НС, висунула на посаду прем'єр-міністра дві кандидатури - Віктора Ющенка та Арсенія Яценюка.

Водночас, Партія регіонів наполягатиме на призначенні новим прем'єр-міністром Миколи Азарова.

Читайте також:

Тимошенко оголосила про перехід в опозицію

БЮТ: регіонали купили голоси за відставку Тимошенко

ПР висуне Азарова на посаду прем'єр-міністра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: