"Наша Україна" втратила ще одного депутата

Руслан Князевич покинув "Нашу Україну" через усунення В'ячеслава Кириленка від керівництва партією.

Руслан Князевич остаточно вийшов з "Нашої України". Він пішов на такий крок через те, що В'ячеслав Кириленко, в команді якого він і прийшов в партію, був усунений від керівництва. Про це заявив сам Князевич у інтерв'ю виданню Ліга.

"Я прийшов до "Нашої України" півтора року тому, коли главою партії був обраний В'ячеслав Кириленко. Я, Ольга Герасим'юк, інші прийшли в партію як команда новообраного глави. Тому після того, як Кириленко втратив посаду голови партії, особисто я для себе втратив сенс перебування в цій політичній силі, оскільки я бачив перспективу її відродження і подальшого розвитку саме в тій команді, з якою я прийшов, на чолі з В'ячеславом Кириленком. Для мене це простій і дуже зрозумілий вибір. Я вважаю, що з відходом Кириленка партія багато що втратила", - зокрема, пояснив він.

Князевич стверджує, не може залишатися в політичній силі, яка зробила помилку і відмовляється її визнавати.

"Чому він (Кириленко - ред.) там залишився - це питання до нього і питання до тієї політичної групи, яку він зараз очолює. Але я думаю, те, що зараз не Кириленко очолює партію, - це помилка, і партія неодноразово зможе в цьому переконатися", - додав він.

При цьому Князевич підкреслив, що подав заяву про вихід з партії "Наша Україна", коли після реструктуризації коаліції (у "коаліцію трьох" - ред.) почалися зміни в керівництві партії. Недавно ця заява була задоволена.

Нагадаємо, в середині квітня Князевич заявив, що готовий услід за народним депутатом Ольгою Герасим'юк покинути партію "Наша Україна". "Ще декілька людей давно вирішили вийти з партії, тому їх публічно намагалися розіпнути, поливали брудом і називали останніми словами", - повідомив він при цьому.

Перед цим про свій вихід з "Нашої України" після засідання президії політичної сили заявила Герасим'юк.

"Я йду звідси і, очевидно, з партії. Я зараз в цьому остаточно переконана", - сказала депутат. – "Партії не існує, вона просто знищена. І найстрашніше, що знищена єдина національно-демократична легендарна політична сила", - додала Герасим'юк.

Читайте також:

З партії Ющенка піде ще один депутат

Ющенку нагадали про 519 злочинів його підлеглих

Безсмертний обіцяє чистки в лавах "нашоукраїнців"

Прокуратура завела справу на лідера тернопільських нашоукраїнців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: