"Наша Україна" заборгувала 37 мільйонів гривень

Працівникам штабів партії президента Віктора Ющенка не платять зарплату. В офісах НСНУ погрожують відключити телефон та Інтернет.

Загальна сума боргів партії Народний союз "Наша Україна", яку очолює президент Віктор Ющенко, досягла 37 мільйонів гривень.

Тільки за один центральний офіс партія винна більше двох мільйонів гривень, а заробітну плату працівникам штату НСНУ не платили вже протягом кількох місяців, пише газета "Дело" з посиланням на джерело в партії.

Борги із зарплати досягли суми у майже 8 мільйонів гривень. З цієї причини "Наша Україна" була вимушена відправити у неоплачувані відпустки всіх співробітників своїх виконкомів разом з керівниками.

Також у партії проблеми з оплатою орендної плати і комунальних послуг. Борг за користування телефонним зв'язком центрального офісу НСНУ, як повідомили в компанії "НТЦ Енергія", становить 23,4 тисячі гривень. Джерела в партії стверджують, що через заборгованість в офісі ось-ось відключать доступ до мережі Інтернет.

За даними ЗМІ, 3 березня у центральному офісі партії вже було відключено електроенергію та опалення.

НСНУ заборгувала і за іншими статтями. Так, в грудні компанія "Довіра Аутдор" розповсюдила інформацію про те, що партія не розрахувалася з ними за рекламну кампанію "В'ячеслав Кириленко на підтримку НАТО", розміщену на 933 білбордах по всій території України. Тоді рекламісти зажадали 2,3 мільйона гривень. Директор агентства Олександр Ситник розповів, що в НСНУ від боргу відхрещуються, себто, "Довіра Аутдор" звертатиметься до суду.

Особливі складнощі з фінансуванням мають регіональні організації партії. "Нам винні і за утримання офісу, і за Інтернет, і зарплати. Поки ми сподіваємося на свідомість керівництва", - розповіла керівник виконкому Вінницької області Валентина Королькова.

У Київській області, за словами заступника керівника виконкому Сергія Неділька, партійці перейшли на самозабезпечення і шукають спонсорів.

"Проблеми із заборгованостями неодноразово обговорювалися в партії. Проте вирішити їх ми поки не можемо. Після того, як головою партії став президент, так і не було визначено, хто займатиметься поточним управлінням партією, зокрема її фінансуванням. Президент як лідер мав запропонувати людину, яка б виконувала ці функції, але він цього не зробив з політичних міркувань", - прокоментувала народний депутат Ксенія Ляпіна.

Заступник голови НСНУ Зиновій Шкутяк сказав, що він нічого про ці проблеми не знає і в партії це не обговорювалося.

Раніше глава парламентської фракції "Наша Україна – Народна самооборона" Микола Мартиненко повідомляв про те, що в "Нашій Україні" "повний хаос".

"Ми чекаємо тільки наступного з'їзду, який повинен відбутися в кінці березня, і хочемо почути від голови партії, куди ми йдемо і що ми робитимемо надалі", - заявляв він.

Тим часом, за даними ЗМІ, на прийдешньому з'їзді буде оновлено керівництво партії та здійснено низку кадрових перестановок для того, щоб підготувати "Нашу Україну" до об'єднання з партією "Єдиний центр", яка підконтрольна главі президентського Секретаріату Віктору Балозі.

Деякі депутати НСНУ вважають, що нарощування боргів і розбалансування партії проводиться саме для деморалізації регіональних відділень, щоб вони дали своє добро на об'єднання з "ЄЦ".

Читайте також:

Ющенко готує свою партію до об'єднання з партією Балоги

У "Нашій Україні" бачать майбутнє без Ющенка

Центральний офіс НСНУ залишився без світла та опалення

Джерело: "Наша Україна" припинила своє існування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: