"Наша Україна" записала в агенти Кремля всіх, хто проти Ющенка

Штаб "Нашої України" на Прикарпатті вважає, що всі, хто виступає проти Ющенка, стають добровільними агентами Кремля.

Представники штабу "Наша Україна" на Прикарпатті стверджують, що кожний, хто виступає проти чинного президента Віктора Ющенка, стає "добровільним агентом Кремля у його війні проти української державності".

" Кожен, хто розносить віруси пораженства, капітуляції та зневіри, стає полоненим солдатом російської інформаційної армії. Третього не дано", – зауважив голова обласного штабу "Нашої України" Зіновій Шкутяк.

Як повідомили у прес-службі Івано-Франківського обласного штабу Віктора Ющенка, в області відчутна значна підтримка громадськістю чинного президента.

В обласному центрі та в більшості районів області відбулися Форуми національно-демократичних сил та збори інтелігенції, де лідери найвпливовіших громадських організацій та політичних партій підтримали Ющенка.

Зіновій Шкутяк наголосив, що громадськість краю підтримує курс президента.

"Віктор Ющенко є непохитним у питаннях захисту державного суверенітету України, недоторканності її кордонів і збереження української ідентичності та національної пам’яті", - сказав Зіновій Шкутяк, цитуючи статтю, надруковану на сайті "Нашої України".

"Незмінним також є курс президента на сепарацію України з російської зони геополітичного впливу та інтеграцію до західної цивілізації, яку представляють ЄС і НАТО. Саме тому його політика є кісткою в горлі російських імперіалістів. Кремль за будь-яку ціну прагне реваншу за 2004 рік, а політичний крах Ющенка вони вважають перемогою російського впливу", – наголосив він.

Нагадаємо, що напередодні Ющенко вкотре розкритикував газові домовленості з Москвою і заявив, що вони перетворять Україну на колонію, як в економічному, так і в політичному сенсі.

В той же час, російський президент Дмитро Мєдвєдєв заявив, що в нинішнього президента України Віктора Ющенка домінують русофобські погляди.

"Я особисто вважаю, що президент України зайняв досить неконструктивну позицію стосовно нашої країни. У нього домінують русофобські уявлення", - підкреслив російський президент в інтерв'ю журналові "Шпігель".

Читайте також:

СП звинуватив Тимошенко в політичних доносах на користь Росії

Ющенко вимагає позбавити громадянства всіх, хто не здав іноземний паспорт

Ющенко нагадав про століття геноциду української мови

Ющенко: газові домовленості зробили Україну російською колонією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: