"Наша Україна" звинуватила Тимошенко в підробці листа від європейців

Роман Безсмертний вважає, що партія "Батьківщина" змінила текст листа від керівника Європейської народної партії, в якому висловлюється підтримка Тимошенко кандидатом в президенти.

Голова центрвиконкому "Нашої України" Роман Безсмертний вважає, що партія "Батьківщина" переробила текст листа президента Європейської народної партії, в якому висловлена підтримка кандидата в президенти Юлії Тимошенко.

"Я можу пояснити той текст, який було направлено на ім'я "Батьківщини". Єдине чого я не можу зрозуміти, для чого довелося цей текст змінювати, правити тим, кому він був направлений", - зауважив Безсмертний, відповідаючи на питаннячи не відчуває "Наша Україна" на листа президента ЄНП.

Він наголосив, що повний текст листа так і не було оприлюднено. "Мені відомий той текст, він дійсно говорить про підтримку демократії, а не про підтримку кандидата", - наголосив Безсмертний.

В свою чергу, прес-секретар прем'єра Юлії Тимошенко Марина Сорока заявила, що заява Безсмертного не відповідає дійсності.

"Роман Безсмертний, як завжди, помиляється. По-перше, це був не лист до партії "Батьківщина", а заява керівництва ЄНП для українських журналістів", - сказала вона.

"Заява була проголошена на камери автентичною англійською мовою, тобто можна послухати, побачити всім бажаючим, і ніхто не може сумніватися у змісті наведеного", - наголосила Сорока.

"Мені люб'язно допомагала робити переклад пані Наталя Зарудна - це повноважний посол України в Німеччині - і її, я думаю, пан Безсмертний не може вважати непрофесійною, тому що вона призначена указом президента, була членом команди Ющенка", - заявила прес-секретар.

Сорока додала, що "ЄНП підтримує найсильнішого про європейського кандидата і закликає демократичні сили підтримати такого кандидата і таким кандидатом вони вважають Тимошенко". 

Нагадаємо, 24 жовтня з’їзд партії "Батьківщина" на Майдані Незалежності в Києві висунув Юлію Тимошенко кандидатом на посаду президента.

На з’їзді було урочисто зачитано листа від президента Європейської народної партії Вільфреда Мартенса.

"Ви справді готові очолити Україну і вести її вперед як президент. А ми в Європейській народній партії як завжди готові допомогти вам модернізувати Україну, зміцнити її європейське покликання, повернути економічне зростання та забезпечити добробут всіх її громадян", - процитували Мартинеса.

Читайте також:

Ющенко відмовився їхати в Європу разом із Тимошенко

Ющенко погрожує розповісти усьому світу, що Тимошенко – "жулик"

Ющенко наказав ГПУ "тотально перевірити" Тимошенко

Тимошенко пообіцяла покарати "мафію" Януковича після виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: