Нащадок Габсбурґів відвідує Чернівці

Спадкоємець імперської корони Австро-Угорщини, відомий у Європі політик і публіцист Отто фон Габсбурґ 16-18 червня перебуватиме в Чернівцях.

Отто фон Габсбурґ (фото: Wikipedia)
Отто фон Габсбурґ є автором багатьох публіцистичних книг. Був він і депутатом Європарламенту (Фото: Wikipedia)

Спадкоємець імперської корони Австро-Угорщини, онук Франца-Йосифа, відомий у Європі політик та публіцист Отто фон Габсбурґ 16-18 червня перебуватиме в Чернівцях на запрошення міського голови Миколи Федорука. 

Як повідомили УНІАН у прес-центрі Чернівецької міськради, візит приурочено підготовці Чернівців до 600-річчя першої писемної згадки про місто. Організувати його допомогла австрійська громадсько-політична організація «ПанЄвропа». 

До Чернівців 95-річний доктор Отто фон Габсбурґ приїде з Києва 16 червня звичайним рейсовим літаком. Його супроводжуватимуть президент громадсько-політичної організації «ПанЄвропа» Райнгард Клучек і міністерський радник Австрії Рудольф Гакауф, представники Посольства Австрії в Україні. 

Під час цього візиту високий гість планує здійснити пішохідну та автомобільну екскурсію містом, відвідати богослужіння в одній із церков, зайти до Чернівецького драматичного театру, художнього музею та на фольклорне дійство «Українські пісенні старожитності» в театрі-студії «Голос», відвідати історичне чернівецьке кладовище, дитячу лікарню, що за часів Австро-Угорщини носила ім’я Франца-Йосифа, а також неформально поспілкуватися з керівниками національних товариств, істориками, політологами та мешканцями обласного центру. 

Резиденція митрополита Буковини (Фото: www.nbuv.gov.ua)
Культура та історія Чернівців суттєво пов'язані з історією Австро-Угорської імперії (Фото: www.nbuv.gov.ua)

18 червня представника австрійської імперської родини у Чернівцях офіційно приймуть міський голова та керівники області, він зустрінеться з депутатським корпусом міської ради та журналістами. 

Доктор Отто фон Габсбурґ виступить перед студентами й викладачами Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та громадськістю міста. Тут відбудеться офіційна церемонія вручення йому відзнаки та мантії почесного доктора університету. 

19 червня Габсбурґ відвідає Коломию, яка вписала романтичну сторінку до стосунків його батьків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: