"Нашу Україну" перейменують

"Народний союз "Наша Україна" розробляє стратегію поведінки на час виборчої кампанії.

Голова ради партії "Народний союз "Наша Україна", глава Секретаріату президента Віра Ульянченко повідомила, що рада партії обговорила проекти змін у статут партії.

Зокрема, після закінчення засідання ради Ульянченко сказала, що на засіданні не обговорювалася можливість перенесення з'їзду партії, і відповідно до рішення, прийнятого на попередньому засіданні ради партії, з'їзд відбудеться 27 червня.

Члени ради, за словами її глави, обговорили політичну і економічну ситуацію в країні, а також роль "Нашої України" у процесі внесення змін до Конституції.

Ульянченко підкреслила, що на засіданні обговорювалися проекти змін у статут партії. За її словами, рада дала доручення президії підготувати низку резолюцій. Зокрема, у цих резолюціях повинна бути дана оцінка виконанню соціальних програм в Україні, оскільки, за словами Ульянченко, це є одним з ключових положень програми президента України.

Також, за її словами, з'їзду партії повинен бути запропонований проект резолюції щодо позиції "Нашої України" в період виборчої кампанії.

Що стосується внесення змін до статуту партії, то Ульянченко розповіла, що делегатам з'їзду "Нашої України" може бути запропоновано повернутися до попередньої назви партії "Наша Україна" замість "Народний союз "Наша Україна".

Також, за словами голови ради партії, пропонується внести зміни в статут, які стосуються вступу нових членів до партії, зокрема, пропонується в цьому питанні розширити повноваження первинних організацій.

Крім того, сказала Ульянченко, на з'їзді буде розглянуто питання про зміну процедури формування ради партії. Зокрема, за її словами, пропонується скасувати норму, відповідно до якої в цей орган за посадою входять члени "Нашої України", які є народними депутатами, мерами міст, головами обласних державних адміністрацій.

Натомість пропонується, щоб питання їх приналежності до ради партії обговорювали і приймали обласні партійні організації, сказала вона.

Нагадаємо, у травні президент Віктор Ющенко оголосив про масштабне реформування партії "Наша Україна". "Я хочу, щоб там були нові обличчя. Я не хочу, щоб там були люди, які дискредитують. Я хочу, щоб ця сила говорила ясно про пріоритети суспільства, щоб була авангардом. Не все буде сприйматися, але це не значить, що ми не праві", - заявив президент.

Читайте також:

Ющенко проведе глибокі реформи в "Нашій Україні"

Ульянченко очолила раду "Нашої України"

Єханурова кличуть працювати в Секретаріат президента

Ульянченко хоче віддати Київську область своєму заступнику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: