"Нашу Україну" покинули четверо депутатів

Четверо нардепів покинули "Нашу Україну" і вступили в партію Кириленка.

Чотири народні депутати - Вячеслав Кириленко, Ксенія Ляпіна, Володимир Мойсик і Олег Гуменюк - заявили про вихід з "Нашої України" і вступ до партії "За Україну!".

"Підтримуючи патріотичну позицію президента Ющенка, бачимо нашим обов'язком розширення бази підтримки цієї позиції… Ситуація, що склалася в середовищі українських демократичних сил, потребує рішучих змін. На жаль, патріотичні партії втратили здатність відповідати на виклики, які стоять перед українським народом. Ми не можемо з байдужістю спостерігати за цим, оскільки це означало б безпорадне і бездіяльне очікування антиукраїнського реваншу", - пояснили депутати.

"Ми прикладемо всі зусилля, щоб патріотичні сили отримали нове дихання і гідно несли прапор української справи. Враховуючи це, заявляємо про свій вихід з партії "Наша Україна" і вступі до партії "За Україну!", - говориться в заяві.

Вихідці з "Нашої України" повідомили, що завтра відбудеться з'їзд партії "За Україну!".

Нагадаємо, рух Кириленко "За Україну" зараз збирає партійців з інших політичних сил національно-патріотичного напряму. Особливо активно до Кириленко останнім часом переходять представники регіональних осередків Народного Руху України.

Читаємо також:

НУ-НС оголосив про повалення глави фракції

"Наша Україна" перенесла з’їзд через грип

Президія Херсонської облорганізації "Нашої України" вийшла з партії

Фракція НУ-НС звільнила свого голову Мартиненка
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: