Насіров не прийняв відставку очільниці Одеської митниці Марушевської

Голова ДФС заявив, що так і не побачив обіцяних реформ.

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров не прийняв відставку голови Одеської митниці Марії Марушевської.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Марушевська виклала в інтернеті заяву про своє звільнення за згодою сторін. Для уникнення неоднозначності ситуації хочу заявити – в такому вигляді заява про звільнення не прийнятна", - зазначив Насіров.

Голова ДФС каже, що звільнення Марушевської можливе лише після передачі справ та документів у порядку, встановленому чинним законодавством, із дотриманням всіх необхідних умов.

Роман Насіров додав, що так і не дочекався обіцяних реформ від начальниці Одеської митниці.

"Марушевська заявляє, що звільняється через тиск та гальмування реформ. За весь час роботи ми навіть не побачили плану тих нібито реформ", - написав він.

За словами голови ДФС, за 10 місяців 2016 року Одеська митниця - це одна з митниць, якою не виконувався план надходжень до бюджету, в той час як в цілому митницями перевиконано план на 12,1 млрд. грн.

Нагадаємо, 14 листопада Юлія Марушевська написала заяву на звільнення з посади голови Одеської митниці. За її словами, в силу обставин, що склалися, реформування митниці неможливе. "Уряд не має політичної волі для проведення митної реформи. Бачення реформування немає і в Києві", - підкреслила Марушевська, додавши, що реформа блокується на всіх рівнях, в тому числі, керівництвом ДФС. Вона стверджує, що керівництво безпідставно звинуватило митницю "у недовиконанні платежів до бюджету".

Очільниця Одеської митниці Марушевська йде з посади за власним бажанням

Іще один член команди Міхеіла Саакашвілі залишила керівну посаду на Одещині. Заяву про звільнення за власним бажанням написала очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська. Разом із нею посади залишать її заступник та близько трьох десятків митників. Причиною свого звільнення 26-річна Марушевська називає відсутність перспектив митної реформи в Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: