Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Насіров не прийняв відставку очільниці Одеської митниці Марушевської

Голова ДФС заявив, що так і не побачив обіцяних реформ.

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров не прийняв відставку голови Одеської митниці Марії Марушевської.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Марушевська виклала в інтернеті заяву про своє звільнення за згодою сторін. Для уникнення неоднозначності ситуації хочу заявити – в такому вигляді заява про звільнення не прийнятна", - зазначив Насіров.

Голова ДФС каже, що звільнення Марушевської можливе лише після передачі справ та документів у порядку, встановленому чинним законодавством, із дотриманням всіх необхідних умов.

Роман Насіров додав, що так і не дочекався обіцяних реформ від начальниці Одеської митниці.

"Марушевська заявляє, що звільняється через тиск та гальмування реформ. За весь час роботи ми навіть не побачили плану тих нібито реформ", - написав він.

За словами голови ДФС, за 10 місяців 2016 року Одеська митниця - це одна з митниць, якою не виконувався план надходжень до бюджету, в той час як в цілому митницями перевиконано план на 12,1 млрд. грн.

Нагадаємо, 14 листопада Юлія Марушевська написала заяву на звільнення з посади голови Одеської митниці. За її словами, в силу обставин, що склалися, реформування митниці неможливе. "Уряд не має політичної волі для проведення митної реформи. Бачення реформування немає і в Києві", - підкреслила Марушевська, додавши, що реформа блокується на всіх рівнях, в тому числі, керівництвом ДФС. Вона стверджує, що керівництво безпідставно звинуватило митницю "у недовиконанні платежів до бюджету".

Відео Очільниця Одеської митниці Марушевська йде з посади за власним бажанням

Залиште свій коментар

Вибір редакції