Насіров відсторонив від роботи начальника Закарпатської митниці, за якого вступався Москаль - ЗМІ

Також відсторонений начальник митного поста "Ужгород".

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров відсторонив від виконання своїх службових обов'язків начальника Закарпатської митниці Володимира Колеснікова і начальника митного поста "Ужгород" Євгена Потоцького.

Про це повідомляє "Закарпаття онлайн" з посиланням на правоохоронні органи регіону. Окрім того, видання опублікувало копію відповідного наказу Насірова, датованого 24 жовтня.

У документі йдеться, що посадовці відсторонені на час здійснення стосовно них дисциплінарного провадження за фактом неналежного виконання службових обов'язків.

"Закарпаття онлайн" з'ясувало, що зараз на МП "Ужгород" здійснюється повторний огляд вантажу вже оформлених митниками на вивезення каміонів і йдеться про повну невідповідність реального вмісту заявленому в митних деклараціях.

Начальник Закарпатської митниці Володимир Колесніков
Закарпаття онлайн

Нагадаємо, 6 травня голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль написав офіційне звернення до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, в якому попросив направити подання президенту України про звільнення з посади.

Відповідне рішення Москаль прийняв у зв'язку з неузгодженою з ним зміною начальника Закарпатської митниці ДФС Володимира Колеснікова. Це, на його думку, було зроблено в інтересах "сигаретної мафії", що займається контрабандою тютюнових виробів в країни ЄС. За словами глави області, Колеснікова знімають із посади через політичні торги із прем'єром Володимиром Гройсманом за збереження Романа Насірова на посаді очільника ДФС.

ВідеоВолодимир Гройсман дав Фіскальній службі три місяці для наведення ладу на митницях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: