Насіров знайшов заміну ставленику Москаля на Закарпатській митниці - ЗМІ

Також було призначено виконувача обов'язків заступника начальника митниці.

Очільник Державної фіскальної служби України Роман Насіров призначив виконувача обов'язків начальника Закарпатської митниці ДФС та його заступника.

Відповідні копії документів, із посиланням на джерела у правоохоронних органах, оприлюднило "Закарпаття онлайн".

Згідно з документами, 26 жовтня виконання обов'язків начальника Закарпатської митниці було покладено на начальника управління адміністрування митних платежів Закарпатської митниці ДФС Станіслава Балуєва, який раніше працював на Вінницькій митниці ДФС.

документ призначення митниця
Закарпаття онлайн

Водночас обов'язки заступника начальника Закарпатської митниці, начальника управління боротьби з митними порушеннями виконуватиме начальник відділу митного оформлення №3 митного поста "Ужгород" Євген Шишола.

документ призначення митниця
Закарпаття онлайн

Нагадаємо, раніше Роман Насіров відсторонив від виконання своїх службових обов'язків начальника Закарпатської митниці Володимира Колеснікова і начальника митного поста "Ужгород" Євгена Потоцького. Як стало відомо, посадовці відсторонені на час здійснення стосовно них дисциплінарного провадження за фактом неналежного виконання службових обов'язків.

Зазначимо, 6 травня голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль написав офіційне звернення до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, в якому попросив направити подання президенту України про звільнення з посади.

Відповідне рішення Москаль прийняв у зв'язку з неузгодженою з ним зміною начальника Закарпатської митниці ДФС Володимира Колеснікова. Це, на його думку, було зроблено в інтересах "сигаретної мафії", що займається контрабандою тютюнових виробів в країни ЄС. За словами глави області, Колеснікова знімають із посади через політичні торги із прем'єром Володимиром Гройсманом за збереження Романа Насірова на посаді очільника ДФС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: