Насірову залишилося вивчити 110 томів кримінальної справи - Холодницький

Насірову залишилося вивчити 110 томів кримінальної справи - Холодницький

Фото: УНІАН

САП хоче звернутися до суду з проханням про обмеження термінів для ознайомлення справи.

Досудове слідство справи відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова вже завершено. Посадовець вивчив 130 томів кримінальної справи проти себе, йому залишилося дочитати 110 томів і тоді справа буде скерована до суду.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" заявив керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Холодницький: Слідчі не знайшли в Охендовського маєтка, який показували у ЗМІ

Холодницький: Слідчі не знайшли в Охендовського маєтка, який показували у ЗМІ

Антикорупційний прокурор зазначив, що САП хоче звернутися до суду з проханням про обмеження термінів для ознайомлення справи.

Також Холодницький нагадав, що його відомство має підтвердження британської сторони, що Насіров є підданим Її Величності королеви Єлизавети ІІ.

У зв'язку із цим САП зверталася до суду з проханням про стягнення застави Насірова, оскільки вважала, що голова ДФС не виконав ухвалу суду у повному обсязі – не здав усі свої паспорти. Але суд відмовив прокурорам.

Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн. Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенка, в рамках "газової справи" безпідставно надавав низці підприємств можливість податкових зобов'язань на виплат.

Солом'янський районний суд міста Києва вирішив подовжити запобіжний захід Роману Насірову на 2 місяці. Захист Насірова, натомість, просив пом'якшити обмеження і дати йому дозвіл на вільне пересування та виїзд за кордон. 

Відстороненого від посади главу ДФС випустили на волю під заставу в розмірі 100 млн грн. Гроші за нього внесла його дружина Катерина Клімбовська. Відповідаючи на запитання, звідки гроші, Насіров обмовився, що, мовляв, краще б він сидів у слідчому ізоляторі й доводив свою провину.

Повʼязані теми:

Наступна публікація