Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наслідки хімічних викидів у Криму. На Херсонщині обробили спеціальним розчином 200 кілометрів доріг

Наслідки хімічних викидів у Криму. На Херсонщині обробили спеціальним розчином 200 кілометрів доріг

Контрольні пункти "Каланчак" та "Чаплинка" досі закриті для в'їзду на окупований півострів.

Через хімічну катастрофу в анексованому Росією Криму на Херсонщині рятувальники обробили содовим розчином 100 кілометрів доріг. До таких дій вдалися у семи населених пунктах, які найбільше постраждали внаслідок викидів із кримського заводу "Титан".

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Спеціальну обробку, яка знизить вплив шкідливих речовин на людей, провели і на території двох контрольних пунктів в"їзду-виїзду "Каланчак" та "Чаплинка". Вони досі закриті для в'їзду на окупований півострів. Водночас людей з Криму, які звертаються за медичною допомогою, пропускають. За спрощеною процедурою перетину на материкову Україну вже потрапили півсотні жителів анексованого півострова.

Отруйні викиди кримського заводу "Титан" сталися в ніч проти 24 серпня. На Херсонщині їхні наслідки відчули тиждень тому. Все довкола покрилося іржею. Жителі скаржилися на першіння у горлі.

Відео На Херсонщині рятувальники обробили 200 кілометрів доріг содовим розчином

До таких дій вдалися у семи населених пунктах, які найбільше постраждали внаслідок викидів із кримського заводу "Титан". Спеціальну обробку, яка знизить вплив шкідливих речовин на людей, провели і на території двох КПВВ "Каланчак" та "Чаплинка". Вони досі закриті для в'їзду на окупований півострів. 

На Херсонщині рятувальники обробили 200 кілометрів доріг содовим розчином

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції