Наслідки урагану ліквідовує більше 2 тисяч осіб

У Мінпаливенерго України працює штаб з ліквідації наслідків урагану на півдні країни.

У Міністерстві палива й енергетики України працює штаб з ліквідації наслідків урагану на півдні країни.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Мінпаливенерго, штаб очолив міністр Юрій Бойко, який разом із заступником міністра та керівництвом ДП "УкрЕнерго" зараз перебувають у Головній диспетчерській енергосистеми України.

Руйнівні наслідки урагану в Криму
УНІАН
Руйнівні наслідки урагану в Севастополі
На ліквідації аварії станом на 15:00 працювало понад 2 тисячі співробітників енергокомпаній і ремонтних бригад. Основні роботи зосереджені на відновленні подачі електроенергії з материка в Автономну Республіку Крим по лініях: Мелітополь-Джанкой, Каховська-Джанкой і Каховська-Островська.

У Криму почалося відновлення подачі електроенергії в населені пункти, які були знеструмлені внаслідок урагану. Подача електроенергії вже частково відновлена в районі Феодосії (АРК).

Триває роботи з відновлення пошкоджених ліній електропередач Бердянськ-Приморськ (Запорізька область). Також роботи ведуться на пошкодженій ураганом лінії Аджолик-Усатова (Одеська область).

Нагадаємо, сьогодні вранці ураган зі шквальним вітром до 40 метрів на секунду обрушився на Одеську, Миколаївську, Херсонську області, АРК, південь Запорізької і Донецької областей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: