Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Насмішка зі смертей військових і сепаратизм. Шеф-редактор "Радіо Вєсті" шокувала постами в Facebook

Нардепи вже попросили СБУ перевірити Гаврилову і надати правову оцінку її діям.

Новий шеф-редактор "Радіо Вєсті" Ірина Гаврилова, яка була призначена на посаду наприкінці червня, шокувала своїми відвертими сепаратистськими повідомленнями у Facebook.

На її антиукраїнську позицію одразу звернули увагу журналісти та народні депутати. Зазначимо, на момент написання новини, шеф-редактор "Радіо Вєсті" вже видалила свою сторінку із соцмережі, проте ми зберегли скріншоти її дописів.

Так, у своїх постах Гаврилова відверто насміхалася із загибелі українських військових на фронті, а також виявляла негатив стосовно України загалом. Наприклад, коли в АТО загинув доброволець Василь Сліпак, Гаврилова розшерила у себе цю новину і глумливо написала "Пливээ кааачааа".

В іншому пості вона назвала Революцію Гідності "антиконституційним переворотом". "Взагалі дико дивитися, як День Конституції святкують ті, хто порушив її, організувавши антиконституційний переворот 2014 року", - йдеться у пості Гаврилової.

Попри те, що Гаврилова вже видалила свою сторінку із соцмережі, нардепи звернулися до голови СБУ Василя Грицака з проханням перевірити її антиукраїнську позицію.

"Дана особа відкрито проявляє радість до загибелі патріотів України та негатив до України в цілому", - йдеться у зверненні Борислава Берези.

Зазначимо, раніше Гаврилова працювала у відділі Комітету регіональних медіа Адміністрації президента під час правління Віктора Януковича. Крім того, шість років поспіль вона обіймала посаду заступника головного редактора газети "Київський телеграф", працювала в газетах "День", "Аргументи і Факти", а також оглядачем в інформагентстві "Голос UA".

Залиште свій коментар

Вибір редакції