Севастополь прийме Всеросійський парад Перемоги і послухає Мєдвєдєва

Завдяки ЧФ РФ, Севастополь внесено до переліку "російських міст-героїв". 9 травня тут пройдуть заходи із нагоди Параду перемоги та буде транслюватися звернення президента РФ.

Чорноморський флот РФ 9 травня 2010 року у Севастополі має намір взяти участь у "всеросійському параді" з нагоди 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Про це повідомив керуючий справами російського президента Володимир Кожин. "Природно, парад готуватиметься силами і засобами Чорноморського флоту Міністерства оборони РФ, який розміщено у Севастополі. Безумовно, українська влада буде поінформована про всі підготовчі заходи, і ми сподіваємося на найтіснішу співпрацю", - сказав він.

Представник глави російської держави висловив переконання, що, навіть враховуючи певні складнощі у відносинах двох країн, День Перемоги буде відсвятковано спільно.

"Цей день настільки святий, настільки єдиний для всіх, що ні у кого навіть у думках не повинно з`явитися бажання якось його затьмарити", - переконаний Кожин.

"Це наша спільна перемога, і Україна першою прийняла удар на себе, і для неї це такий самий святий день, як для всієї Росії, для всіх країн колишнього Радянського Союзу", - також сказав він.

За словами Кожина, згідно з рішенням президента РФ, 9 травня 2010 року о 10.00 за московським часом (9:00 за Києвом) пройде загальноросійський парад перемоги.

"Це означає, що одномоментно о 10-й ранку за московським часу повномасштабні паради перемоги пройдуть в усіх містах-героях РФ, а саме: Москва, Волгоград, Санкт-Петербург, Смоленськ, Мурманськ, Новоросійськ, Тула, Севастополь", - сказав керуючий справами російського президента.

За його словами, планується запросити усіх учасників війни на святкування 65-ї річниці Перемоги. Кожин додав, що на центральних площах буде створено спеціальні трибуни для гостей і ветеранів, а також великі світлодіодні екрани, на яких можна буде побачити звернення президента РФ і парад у Москві.

Нагадаємо, минулого року МЗС України мало намір заборонити ЧФ РФ проведення урочистостей, присвячених 225-й річниці з дня створення Чорноморського флоту.

Крім того, Росія та Україна постійно звинувачують одна одну в недотриманні угод щодо перебування ЧФ РФ на території Севастополя.

Читайте також:

СБУ відмовилась охороняти Чорноморський флот РФ

Україна вирішила будувати альтернативу Чорноморському флоту Росії

Російські спецслужби залишили Севастополь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: