Наступного року квитки на потяг здорожчають майже на чверть – фінплан "Укрзалізниці"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Щомісяця вартість зростатиме на 2%.

До кінця наступного року квитки "Укрзалізниці" можуть здорожчати на 22%.

Про це повідомив "Центр транспортних стратегій", посилаючись на фінансовий план "Укрзалізниці" на 2020 рік.

Передбачено, що від березня упродовж наступного року вартість квитків щомісяця зростатиме на 2%.

Крім того, в акціонерному товаристві збільшать тарифи на вантажні перевезення. 2020 року щокварталу вартість зростатиме на 2,5%. Крім цього, в "Укрзалізниці "планують продавати металобрухт.

Зазначається, що причина зростання тарифів – збільшення прибутку державної залізничної компанії. Загалом заплановано, що наступного року дохід зросте на 13%. Зокрема, частка від пасажирських перевезень складе 8%.

Разом з цим, "Укрзалізниця" планує підвищувати доходи від вантажних перевезень. Тарифи на вантажні перевезення зростатимуть на 2,5%.

Крім того, обсяг пасажирських перевезень має у 2020 році має збільшитися на 1,5% - до 28,8 пасажирів на місяць. Зокрема, на 10,1% мають вирости перевезення пасажирів у міжнародному сполученні.

Як повідомлялося раніше, від початку нинішнього року через інтернет продали понад 25 мільйонів квитків на потяг - 60% від загальної кількості. Загалом від 2009 року, коли впровадили онлайн-продажу, оформили майже 117 мільйонів квитків.

Відео Голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов відповів на запитання українців

Своє професійне свято сьогодні святкують залізничники. Тож цього дня ми вирішили зустрітись із головним залізничником України – головою правління "Укрзалізниці" Євгеном Кравцовим і поставити йому декілька запитань. На Центральний залізничний вокзал вирушив наш колега – Антон Пшеничний.   

Голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов відповів на запитання українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції