Наступного тижня Рада займеться візовим режимом з ЄС

Верховна рада наступного тижня має розпочати розгляд восьми законопроектів щодо спрощення візового режиму з ЄС.

Наступного тижня Верховна рада планує приступити до розгляду пакету з восьми законопроектів, що стосуються виконання плану щодо спрощення візового режиму з Євросоюзом.

Як повідомили у прес-службі першого віце-прем'єр-міністра Андрія Клюєва, про це він заявив на зустрічі в Києві з державним секретарем з питань ЄС МЗС Іспанії Дієго Лопесом Гаррідо.

Клюєв висловив упевненість, що в найкоротші терміни ці документи будуть ухвалені. Він також зауважив, що Україна значно активізувала виконання плану щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

У свою чергу, коментуючи останнє Комюніке Єврокомісії "Нова відповідь сусідству, що змінюється", Гаррідо заявив, що Україна є важливим партнером Євросоюзу в рамках Європейської політики сусідства.

Він зазначив, що Україна є третьою країною за обсягами фінансування з боку ЄС після Марокко і Єгипту. "Нам здається, що Україна має чудове майбутнє", - заявив держсекретар з питань ЄС МЗС Іспанії.

Учасники зустрічі детально обговорили процес переговорів Україна і ЄС щодо створення зони вільної торгівлі, щодо спрощення візового режиму, а також перспективи підписання угоди про асоціацію. Іспанський дипломат висловив сподівання, що всі ці процеси будуть успішно завершені до кінця поточного року.

Нагадаємо, Україна і ЄС підписали угоду про спрощення візового режиму у червні 2007 року. Вона набула чинності з 1 січня 2008 року.

22 листопада 2010 року ЄС надав Україні План дій зі скасування віз, який передбачає законодавчі зміни, ратифікацію низки міжнародних документів і належну імплементацію цих рішень на практиці.

Президент Віктор Янукович обіцяв реалізувати план до осені 2011 року, тоді як експерти називали реальним терміном виконання всіх передбачених заходів 2013-2015 рр.

22 квітня президент затвердив Національний план з виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

Читайте також:

Європа вирішила змінити візовий режим з Україною

Українці їздитимуть до Європи без віз вже наступного року

Україні не вистачає грошей на безвізовий режим з ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: