Наступного тижня в Україні чекають епідемію грипу

Медики очікують збільшення випадків захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання.

Наступного тижня в Україні медики очікують збільшення випадків захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання, повідомили у Міністерстві охорони здоров’я України з посиланням на інформацію Українського центру грипу та гострих респіраторних інфекцій. На 5-му тижні 2009 року у всіх 10 контрольних містах показники захворюваності на грип та ГРІ перебували на неепідемічному рівні. В цілому у всіх містах статистичний показник реєстрованої захворюваності зріс на 10,3%, порівняно з попереднім тижнем.

Вже другий тиждень поспіль у Запоріжжі реєструється стрімке зростання захворюваності на грип та ГРІ. Показник захворюваності серед усього населення зріс на 54,8%, а серед дітей 7-14 років - на 166,5%. З 2 лютого в цьому місті введено позачергові шкільні канікули з метою стримування зростання захворюваності.

У дитячих вікових групах рівні захворюваності на грип та ГРІ в цілому по 10 містах зросли серед дітей 0-2 років на 2,3%, серед дітей 3-6 років - на 16,0% та серед дітей 6-14 років - на 30,7%.

За даними обласних вірусологічних лабораторій, захворюваність в основному була зумовлена активізацією респіраторних вірусів: аденовірусів, та вірусів парагрипу.
За даними ВООЗ, інтенсивний підйом захворюваності на грип реєструється в Швеції, Німеччині, Польщі та Швейцарії. Серед збудників переважають віруси грипу А (H3N2).

В Росії, за даними Федерального центру грипу, епідемічні пороги захворюваності перевищено в Калінінграді та Южно-Сахалінську. Виділено віруси А (H3N2) та А (H1N1).

Читайте також:

Простуда загрожує тим, хто спить менше семи годин

Японці розробили універсальну вакцину від грипу

Україні загрожує епідемія грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: