Наталію Вітренко звільнили з-під варти

Суд змушений був визнати відсутність якихось правопорушень з боку організаторів мітингу проти НАТО.

Шевченківський суд відпустив лідерів Прогресивної соціалістичної партії України Наталю Вітренко й Володимира Марченка, затриманих під час мітингу на Майдані Незалежності.

"Тільки що (близько 12-00) Шевченківський суд виніс вердикт за позовом київської міліції до лідерів ПСПУ Вітренко й Марченко. Суд змушений був визнати відсутність якихось правопорушень з боку організаторів мітингу", - повідомила прес-служба ПСПУ.

У повідомленні зазначається, прогресивних соціалістів намагалися засудити за статтею 185-1 Кодексу про адміністративні правопорушення - "за нібито порушення при організації й проведенні антинатовського мітингу на Майдані в Києві".

Лідери ПСПУ заявили, що мітинг був організований і проведений згідно із Конституцією, оскільки про дату й місце проведення акції завчасно був сповіщений Кабмін.

Водночас, представник Головного управління МВС у Києві повідомив, що Вітренко і Марченко були затримані міліцією у зв’язку з тим, що проводили акцію протесту незважаючи на заборону Окружного адміністративного суду Києва.

Як відомо, міліція затримала Вітренко та Марченка вранці 9 липня на Майдані Незалежності, після завершення акції протесту проти "військових навчань "Сі Бриз - 2010", як етапу вступу України в НАТО".

У зв’язку з цим прогресивні соціалісти одразу ж заявили, що "в день свого 60-річчя Віктор Янукович першим ділом відрапортував натовцям про усунення лідерів ПСПУ, які організували по всій країні акції протесту проти натовських навчань".

Читайте також:

Вітренко заявила, що Хорошковський її залякує

Рада остаточно відмовилася від НАТО

Вітренко: Мєдвєдєв попався у "НАТОвську пастку" Януковича

Вітренко звинуватила Януковича у підготовці війни проти Росії

ВідеоМіліція затримала Наталію Вітренко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: