НАТО хвалить Україну

За словами генерального секретаря НАТО, організація високо оцінює внесок України в загальну світову безпеку.

Ющенко-Схеффер
Сайт президента України

НАТО високо оцінює внесок України в загальну безпеку. Про це сказано в заяві генерального секретаря НАТО Яапа де Хооп Схеффера з нагоди 10-ї річниці Хартії про особливе партнерство України з НАТО.

"10 років тому в Мадриді, глави держав і урядів України й країн-членів НАТО підписали Хартію про особливе партнерство... Сьогодні в нас є можливість відсвяткувати все те, чого ми досягли за останнє десятиліття в рамках цього унікального партнерства, а також, що більш важливо, подивитися в майбутнє відносин України й НАТО", - сказано в заяві.

У заяві зазначено, що за останні 10 років відносини України з НАТО стабільно ставали усе більш активними, розвивалося співробітництво в зміцненні безпеки й стабільності, і були досягнуті конкретні результати. "Україна... зробила дуже важливий внесок у нашу загальну безпеку, і Альянс високо це цінує", - сказано в заяві.

Також зазначено позитивні моменти, які мали місце в Україні завдяки співробітництву з альянсом.

Янукович-Схеффер
Керівництво НАТО задоволене співробітництвом з українськими політиками. (Фото: hq.nato.int)
 

"Наші двері, як ми вже говорили багато разів, залишаються відкритими. Але рішення відносно майбутнього нашого особливого партнерства дуже залежить від українського народу й вибраних ними лідерів" - сказано в заяві. 

Сьогодні ж міністр закордонних справ Арсеній Яценюк закликав політиків не перекладати відповідальність за ухвалення рішення щодо вступу в НАТО на плечі громадян. 

"(Я хотів би) побажати політикам, щоб вони не перекладали на плечі 47 млн. громадян ухвалення доленосного рішення щодо Альянсу, а максимально проінформували своїх виборців", - сказав Яценюк.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: