НАТО не захищатиме територіальну цілісність України

Представник альянсу Джеймс Аппатурай наголошує, що НАТО не має наміру надавати військову допомогу Україні.

НАТО не має наміру надавати Україні військову допомогу і допомагати їй у забезпеченні територіальної цілісності. Про це заявив у середу офіційний представник альянсу Джеймс Аппатурай.

Він підтвердив, що підписана Україною і НАТО 21 серпня декларація про доповнення Хартії про особливе партнерство між Україною і Організацією Північноатлантичного Договору від 9 липня в 1997 роки дійсно передбачає можливість скликання Україною засідання Комісії Україна-НАТО.

Проте, за його словами, "НАТО не має наміру надавати військову допомогу Україні і допомогу в забезпеченні (територіальної) безпеки".

Раніше постійний представник Росії при НАТО Дмитро Рогозін висловив стурбованість, що зафіксований у підписаній Україною і НАТО додатковій декларації пункт про право Києва у разі загрози територіальної цілісності скликати Комісію Україна-НАТО може втягнути найбільший у світі військово-політичний альянс у внутрішні справи України.

Декларація про доповнення Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО була підписана в Брюсселі, з боку України підпис під документом поставив постійний представник при НАТО Ігор Сагач, від Альянсу - генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен.

Читайте також:

Україна та НАТО доповнили Хартію про партнерство

Молдова зібралася вступити у НАТО

У МЗС вважають, що співпраця з НАТО робить країну заможнішою

Ющенко затвердив програму вступу України до НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: