НАТО перевіряє підготовку українських моряків

Експерти відзначають, що українські ВМС працюють за стандартами НАТО.

Делегація фахівців з країн-членів та партнерів НАТО перевіряє готовність екіпажів кораблів українських ВМС виконувати завдання за стандартами альянсу.

Директор Центру сприяння вивченню геополітичних проблем і євроатлантичного співробітництва Чорноморського регіону „НОМОС” Сергій Кулик зазначив, що українські моряки вже давно вміють працювати за стандартами Північноатлантичного альянсу. Майже всі діючі бойові кораблі ВМС України готові працювати за стандартами НАТО і перевірка фахівців альянсу черговий раз має це підтвердити, вважає Кулик.

„На сьогодні п'ять кораблів пройшли сертифікацію, склали відповідні заліки і вміють працювати відповідно до стандартів НАТО – це фрегат „Гетьман Сагайдачний", корвети „Луцьк” і „Тернопіль”, корабель управління „Славутич” та десантний корабель „Костянтин Ольшанський”, - сказав експерт.

За словами Кулика, незважаючи на проблеми, з якими постійно стикаються військові моряки, зокрема, недостатнє фінансування українського флоту, підготовка екіпажів залишається високою. Велику роль в цьому відіграють і самі країни-члени НАТО, які постійно беруть на стажування українських офіцерів. Крім того, вважає він, велике значення для підтримки обороноздатності ВМС України має і постійна участь українських кораблів у міжнародних військових навчаннях і операціях, які проводяться спільно з флотами країн НАТО.

Нагадаємо також, що 16 квітня до Києва приїхала військова делегація НАТО на чолі з італійським адміралом Джампаоло Ді Паолою.

В ході переговорів українська сторона обговорювала з представниками альянсу питання поточного стану та перспектив розвитку співробітництва Збройних сил України з НАТО.
 

Читайте також:

Новий генсек НАТО став головним ворогом мусульман

До Києва приїхала військова делегація НАТО

ФСБ: операція НАТО в Афганістані сприяла відродженню "Аль-Каїди"

Богатирьова просить США підтримати Україну при вступі в НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: